reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maleństw i ich mamusiek

Ja tez się zgadzam sa słodziutkie, ale troszkę drogie!! chociaz jakosciowo nie mozna narzekac)
Ja wogóle jestem fanką prosiaczka i kubusia więc napewno się znajdą takie akcenty w pokoiku mojej córeczki!!:-)
 
reklama
Aisim, dałam po ok10 -12zł za body, pajace (wszystko było przecenione o 50-70%) :-D A są tak neutralne że i chłopiec i dziewuszka mogą nosić :tak:
 
To ja wkleję zdjęcie z moimi pierwszymi zakupami dla dzidzi...
Jak widać kolory neutralne, jednak jest komplet pod róż- a tak na wszelki wypadek, a że był przeceniony- szkoda było nie wziąść :cool2:


o nie!! jaka slodycz!! ja jutro jade na zakupy dla starszej...i na pewno co kupie maluszkowi ...nie moge sie juz powstrzymywac!!!!!!!!!!:-D:-D:-D
 
Własnie, właśnie, ja się też oprzeć nie mogę- uwielbiam kupować ubrania dla dzieci! M krzywo patrzy, a ja kiszę "wacikowe" i po kryjomu zapasy :-Drobię
 
hehehe..ja juz zapowiedzialam, ze nie bede sie zwijala z "bolu" jutro z czyms do domu wracam...:tak::-)
 
emih tez sie zdecydowalismy na to lozeczko-tylko kolor jeszcze dyskutujemy. chyba z calym kompletem poscieli juz wezmiemy :tak:
 
emih śliczne ubranka:tak: ja mam taką pościel jak ten sprzedawca ma w ofercie: misie na drabinkach żółte i jestem z niej zadowolona:tak:
Ja oczywiście będąc wczoraj w mieście musiałam wstąpić do lumpka...i znalazłam sobie bluzkę-tunikę, synkowi-bluzeczki i oczywiście najbardziej obłowiło się to najmłodsze:-D ale jak już będę znała płeć to dopiero zaszaleje:-D
 
reklama
madzik śliczne te ciuszki, matko ja dopiero w środe jade do Poznania do jakiegoś wiekszego sklepu, i nie wiem jak mam wytrzymac jak wy co chwilke takie śliczne ciuszki wklejacie. Chyba dla pocieszenia rozpakuje sobie jakis karton z ciuszkami córci
 
Do góry