reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maleństw i ich mamusiek

Ja też kupuję narazie ciuszki koloru uniseks, bo najzwyklej na świcie sprawia mi to przyjemność, a czemu mam sobie jej odmawiać w takim stanie? :sorry2:
Dziś oglądałam te bujaczko- huśtawki i się decyduję na takowy i konieznie karuzelkę fiszer- price- (nie trzeba wiecznie nakręcać) moja siostra miała- rewelacja- chyba że podpowiem komuś z rodzinki jak będzie prezencik na powitanie robił :-D
FISHER PRICE C0108 KARUZELA PLUSZOWE MISIE PROJEKT (894629703) - Aukcje internetowe Allegro
albo
KARUZELA FISHER PRICE + PILOT + LAMPKA RAINFOREST (887882860) - Aukcje internetowe Allegro
 
reklama
Ja jak jestem w lumpku to już kupuje coś dla maleństwa, dla mnie to też ogromna przyjemność, na razie kupuje i różowe i niebieskie...ubranka się nie zmarnują, rodzinie, znajomym się rozda ja się nie trafi córeczka czy synek, ja ostatnio za 4 body, 2 rampersy, bluzeczke i spodnie dla starszego synka dałam całe 8zł...to jak tu nie kupować?? Mi jest jednak trochę żal, że omijają już mnie teraz te zakupy bo praktycznie wszystko mam po synku, więc chociaż w lumpkach zaszaleje:-D
 
Ja też kupuję narazie ciuszki koloru uniseks, bo najzwyklej na świcie sprawia mi to przyjemność, a czemu mam sobie jej odmawiać w takim stanie? :sorry2:
Dziś oglądałam te bujaczko- huśtawki i się decyduję na takowy i konieznie karuzelkę fiszer- price- (nie trzeba wiecznie nakręcać) moja siostra miała- rewelacja- chyba że podpowiem komuś z rodzinki jak będzie prezencik na powitanie robił :-D
FISHER PRICE C0108 KARUZELA PLUSZOWE MISIE PROJEKT (894629703) - Aukcje internetowe Allegro
albo
KARUZELA FISHER PRICE + PILOT + LAMPKA RAINFOREST (887882860) - Aukcje internetowe Allegro


Ta pierwsza karuzela - pluszowe misie - jest śliczna, taka delikatna:happy2: może ja też się na taką zdecyduję
 
a mi się bardzo podoba ta druga co emih wkleiła-boska:tak: do tego zywe kolorki zeby zwrócić uwage dziecka:tak: jakbym miała kupwać to właśnie tą;-)
 
A są naprawdę fajne, bo melodyjki takie delikatne, usypiające, wszystko na pilota... Przy Kasi miałam taką zwykłą, nakręcaną. Do tego doszedł ból głowy od odurzająco- głośnej melodii i odciski na palcach od wiecznego nakręcania. Tym razem doszłam do wniosku, że na tym nie zaoszczędzę :sorry2:
 
Jesli mozna sie wypowiedziec to wiem, ze w tej pierwszej szybko bateryjki siadaja;-) Napewno jest fajna ale jakby byla z zasilaczem to by bylo super.
 
:tak: to prawda, choć zalezy oczywiście na jak długo dziennie włączasz...., ale od czego są bateryjki wielokrotnego ładowania :-D
 
ja chyba pomału będę kupować, ale dopiero po USG połówkowym. Rzeczywiście z kasą później może być krucho, a czy uda się aż tyle zaoszczędzić, w to też wątpię, bo wiecznie coś ważnego wyskakuje. I jeszcze zapowiedziałam remont od lutego... masakra...
 
reklama
Ja też kupuję narazie ciuszki koloru uniseks, bo najzwyklej na świcie sprawia mi to przyjemność, a czemu mam sobie jej odmawiać w takim stanie? :sorry2:
Dziś oglądałam te bujaczko- huśtawki i się decyduję na takowy i konieznie karuzelkę fiszer- price- (nie trzeba wiecznie nakręcać) moja siostra miała- rewelacja- chyba że podpowiem komuś z rodzinki jak będzie prezencik na powitanie robił :-D
FISHER PRICE C0108 KARUZELA PLUSZOWE MISIE PROJEKT (894629703) - Aukcje internetowe Allegro
albo
KARUZELA FISHER PRICE + PILOT + LAMPKA RAINFOREST (887882860) - Aukcje internetowe Allegro


nie wiem jak druga ale tą z fisher prica ja mam i powiem że jestem niezadowolona. Nie dość że tam wchodzą 4 baterie R20 to bardzo szybko się wyczerpują, żeby je włożyć to trzeba wszystko z łózeczka ściągać i rozkręcać, ja bym jej nie poleciła. Poza trym moje dziecko jakos za nią też nie przepadało.

A jeżeli chodzi o ciuszki to jak ja będe miała chłopca to nie wiem chyba sklep z odzieżą dziecięca otworze bo w szafach mam chyba z 10 kartonów po Nadince.
 
Do góry