reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maleństw i ich mamusiek

Ja tam koszule jakies do szpitala kupie zwykle zeby nie bylo szkoda wywalic a w domu to w swoich rzeczach bede spala i w nocy cyca wywale i bede karmila :):):) Wogole to nie lubie spac w koszulach, albo pizamka albo majty i koszulka zwykla.
ja tez nie sypiam w koszulach ,nie lubie :no:
zawsze idzie mi do gory i spie z golym tylkiem :-D
wole jakas pizamke ,krotkie spodenki i topik ..
dlatego tez kupie jakies zwykle tanie koszule do szpitala ,na pierwsze dni w domu ,a potem do kosza wrzuce bo po co mi one ;-)
 
reklama
ja tez nie cierpię koszul, ale myślę, że po porodzie będą one o wiele bardziej wygodne niż piżamy;-)
 
eijf całkiem konkretne rzeczy pokupowałaś:-) a co do torby i jej spakowania, to myślę, że z tym jeszc:-)e można poczekać, ja spakuję tak miesiąc przed porodem;-)
 
eijf a gdzie ty mieszkasz , ze takie fajne i inne te rzeczy kupujesz:> To siedzonko bujaczek fajne ale u nas chyba nei mozna go kupic???
 
Dzis ja przyszlalam z zakupkami dla mojej dziewczynki troche kupilam tez na wyrost ale nie mgolam sie oprzec
 

Załączniki

  • P1010263..jpg
    P1010263..jpg
    22,2 KB · Wyświetleń: 54
  • P1010264..jpg
    P1010264..jpg
    24,3 KB · Wyświetleń: 52
ja ubranka zaczelam kupowac juz wtedy gdy nie znalam plci bo nie moglam sie powstrzymac,ale kupowalam dosyc neutralne i teraz zaluje bo z lekka nudne...Odkad wiem ze to dziewczynka,moge kupowac cos konkretnego i wlasnie zaczelam to robic.Dopiero co fajny komplecik kupilam.Staram sie jednak kupowac tak by nie wszystko bylo rozowe bo bardzo czesto sie ten kolor u dziewczynek przewija a pzeciez jest tyle innych.
sasanka-fajna ta biala sukieneczka:)


Ja zaszalalam z rozem bo dotychczas kupowalam wszsystko neutralne i nie mialam wogle rozu :)
 
reklama
ja tam do rozu nic nie mam .u mnie tez sie cos przewija.poza tym np.lubie polaczenie bladego rozu z szarym ale czesto widze dziewczynki od stop do glow na rozowo(moja szwagierka tak robi) i sie wtedy zastanawiam czy inne kolory dla malych dziewczynek nie istnieja.a twoje zestawy bardzo ladne sa.
a co to jest w paczce po lewej zwiniete w rulony


to sa tak jakby pieluszki kocyki flanelowe tutaj nie ma rozkow i w ta pieluszke mi zawina dzidzie :)


a to kolejne moje dzisiejsze zdobycze

bodziak ze spodenkami + sliniaczek
tuniczka ze spodenkami + sliczne buciki nie moglam sie temu oprzec
 

Załączniki

  • P1010265..jpg
    P1010265..jpg
    22,7 KB · Wyświetleń: 40
Do góry