reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maleństw i ich mamusiek

reklama
madzik śliczne te koszule ale nie dla mnie bo miałabym szycie połowie piersi a szkoda bo niewiele jest takich ładnych:no:dlatego jak najszybciej chce wyskoczyć z koszulin i spać w normalnych koszulkach i gatkach a karmić będę dołem:-p
 
Ja tam koszule jakies do szpitala kupie zwykle zeby nie bylo szkoda wywalic a w domu to w swoich rzeczach bede spala i w nocy cyca wywale i bede karmila :):):) Wogole to nie lubie spac w koszulach, albo pizamka albo majty i koszulka zwykla.
 
oczekiwanie właśnie ja tez tak sypiam ale jak mnie będzie pupcia bolała jak ostatnio to w koszulinie jednak pierwsze dni spędze i w wygodnych majtorach pod spodem bo gatki od pidżamy mnie drazniły a nie chce też Mkowi kuprem z pampersem przed nosem machać:-D
 
jedyneczka no dumam dalej i chyba jednak turystyczne i materacyk dodatkowy- w razie potrzeby przeniosę do pokoiku dzidzi a i na wojaże się przyda bo my z D jesteśmy włóczykije:-), rozważam też opcję z gondolą z wózka oboknaszego wyrka, tylko mam psiunie-niedużą wprawdzie, ale ciekawską:-)
 
reklama
Ja po wizycie tez nie moglam sie powstrzymac i skoczylismy z mezem do Gapa

ubranko dla naszej dziewczyneczki :) P1010247..jpg
 
Do góry