reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maleństw i ich mamusiek

vanilka wrzucam na looz,ja juz mam nowy becik do szpitala i wiem ze mama mi własnie takie maluskie kupowała tez własnie jakies pajacyki z bawełny wiec raczej wyprawke juz mam choc jej jeszcze nie widziałam.własnie zastanawiam sie co by kupowac juz pampersy tylko boje sie zeby czasem nie okazało sie ze jest na nie uczulony.ale chyba zaryzykuje bo wiadomo ze tego po urodzeniu nigdy dosc
 
reklama
WIELKIE DZIĘKI KOCHANE!!! trochę mi wasze rady rozjaśniły w główce i mam teraz nad czym myśleć, więc zaprezentuje te patenty D i niech on wymyśla dalej- w końcu to techniczny umysł hahaha
 
Tweenie jesli chodzi o laktatory to u mnie bylo odwrotnie! na poczatku mialam laktator reczny, ale juz reka mi odpadala od pompowania wiec kupilam elektryczny i bajka! nie dosc ze szybciej to bez wysilku...
 
a ja chcę zamówić butelki tommee tippee tylko zstanawiam się na jednym- od kuzynki dostanę podgrzewacz z aventa-czy wejdą tam butelki z tommee??
 
No to ja pochwale się moimi zakupami dla dziewczynki. I chyba jak narazie kończę z kupowaniem ciuszków no chyba ze coś mnie oszołomi i nie będę mogłą sie oprzeć.
PICT0003-19.jpg

PICT0005-15.jpg

PICT0007-7.jpg

PICT0008-12.jpg
PICT0011-15.jpg

PICT0012-16.jpg

PICT0014-1.jpg

PICT0004-15.jpg
 
vanilka wrzucam na looz,ja juz mam nowy becik do szpitala i wiem ze mama mi własnie takie maluskie kupowała tez własnie jakies pajacyki z bawełny wiec raczej wyprawke juz mam choc jej jeszcze nie widziałam.własnie zastanawiam sie co by kupowac juz pampersy tylko boje sie zeby czasem nie okazało sie ze jest na nie uczulony.ale chyba zaryzykuje bo wiadomo ze tego po urodzeniu nigdy dosc
Ja nie kupuje pampkow bo wlasnie boje sie ,ze beda uczulac ...Gabi jak sie urodzil mial tak delikatna skore ,ze naet musieli mu zdjac ta opaske z raczki ..i lekarz odrazu powiedzial ,ze bedzie mial wrazliwa skore..no i tak jest do dzisiaj .
 
reklama
ja póki co mam tylko dwupak pampersów i 8 paczek chusteczek nawilżających z pampersa.. powoli zacznę kupować jakieś kosmetyki, zdecyduję się raczej na Nivea Baby
 
Do góry