reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maleństw i ich mamusiek

kropka bardzo podoba mi się ten śpiworek- mogę prosić linka? jaki rozmiar zakupiłaś?:-)
Ewcik, ja kupowałąm u nich:
ŚPIWOREK kombinezon DWUSTRONNY do spania 62-68 (999039843) - Aukcje internetowe Allegro
Tylko ja mam kolor, którego już nie ma w tej chwili - taki beżowy. Jest śliczny, bardzo dobrze wykonany, idealny na lato - bałam się, że będzie za ciepły, ale jest ok - no i przede wszystkim niedrogi. Mam też Feretti (kupiłam na wyprzedaży), ale z tego jestem bardziej zadowolona - Feretti ma zamek na środku z przodu i jeśli dziecko będzie spało na brzuszku, Feretti okaże się bezużyteczny. Ten ma tylko dwa zatrzaski z boczku :) Z tą dwustronnością to raczej nie wypali, bo przynajmniej w moim po przewróceniu nie da się zapiąć śpiworka (zatrzaski nie są dwustronne), chociaż wykonany jest ładnie z obu stron, przewracałam :) Rozmiar jak w aukcji, bo jeśli ma być na lato, to większy nie jest potrzebny na początek - oglądałam w sklepie jakiś inny w rozmiarze 100 i wydaje mi się, że noworodek by się w nim utopił :)
 
reklama
dzięki za wyczerpującą odpowiedź:-) ciągle zastanawiam się nad tym śpiworkiem-czy kupować czy nie, czy wystarczy tylko kocyk...bo w sumie dzidzia szybko z tego wyrośnie.. no nie wiem..

a mam jeszcze pytanko-chcę kupić termometr dla dziecka- wiem, ze były kiedyś wklejane jakies linki, ale nie mogę ich znaleźć-możecie raz jeszcze pokazać, które termometry kupiłyście/kupujecie?
 
Ostatnia edycja:
ewcik- ja spiworka chyba nie kupuje, w lato bedzie cieplo wiec pieluszka pod glowke i kocykiem przykryje, a mam i gruby i cienki, wiec oki, Na zime mam kolderke, wiec ja chyba spiworek odpuszczam!

aisim
- ja chyba tez w koncu olilatum kupie, ale kosmetyki kompletowac zaczne w maju albo czerwcu.
 
Atabe, śliczna pościel,
A poza tym ostatnio nie napisałam, ale te wylicytowane przez ciebie piękne i tanie ciuszki- BOMBA!
 
no cena powalająca. z tego co wyczytałam to na razie dostepne to jest tylko w Skandynawii i u mnie kosztuje prawie 200 zł:szok: za butelke i 6 wkładów. musze sie przejsc do sklepu i to sprawdzić "organoleptycznie" czyli po prostu sobie pomacać, bo mnie sie to nawet spodobało.
 
reklama
Do góry