reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maleństw i ich mamusiek

Tak samo u mnie. Mój Wojtuś w kojcu, to marzenie chyba nie do spełnienia. Wszystkie kąciki po kolei musi odwiedzić. Na tym etapie z resztą ruch jest najważniejszy.
 
reklama
p.powietrzem-no ja przyznam szczerze tez nie wyobrazam sobie na dzien dzisiejszy malej w kojcu bo jej po prostu za ciasno.ona lazi po calym pokoju ale wiem ze sa dzieci ktore potrafia grzecznie usiedziec na tylku:) kojec byl przydatny (teoretycznie) na poczatku by bezpiecznie mala gdzies odlozyc z tym ze mojej akurat odlozyc sie nie dawalo.dzis jak mowilam zbyt zywa na kojec jest.na pewno dobre to rozwiazanie jesli powiedzmy musimy na chwilke zostawic dziecko samo w pokoju ale u mnie raczej takich chwil praktycznie nie ma.moze dlatego ze kuchnie mam otwarta wiec widze caly czas gdzie mala jest i co robi?
 
szukam wózka parasolki i totalnie nie wiem co kupić.. kupiłam bebe confort loola ale sprzedaję, bo jak dla mnie za duża jest, szukam wózka jak najlżejszego i najmniej zajmującego miejsca (do miasta, sklepu, w podróż), ale z rozkładanym siedziskiem na płask, wykonanego z porządnego materiału, z amortyzacją, nie za dużymi kołami i żeby go nie telepało na kostce brukowej czy innym mniej równym terenie, pomóżcie.. wypatrzyłam do tej pory na Allegro takie wózki
Spacerowka JOKER wózek Parasolka Milly Mally Wys13 (1512146781) - Aukcje internetowe Allegro
WOZEK SPACEROWY DELTIM DELTI LIV 2010 6xKOL 7,2kg! (1507163391) - Aukcje internetowe Allegro
Spacerówka MAMU renomowanej firmy Mamas&Papas (1515868269) - Aukcje internetowe Allegro
Spacerówka Mamas & Papas/Peg Perego OLLIE (1488628659) - Aukcje internetowe Allegro
WÓZEK EASY GO LOOP +GRATIS+WYS.0ZŁ_SKLEP_BC_ (1525754432) - Aukcje internetowe Allegro
jednak nie widziałam tych wózków na żywo i nie bardzo mam możliwość zobaczyć... czy możecie mi coś polecić?
 
młoda mamuśka wydaje mi się, że ten pierwszy wózek rozleci się w pierwszej trasie :sorry2: któreś m&p ma Mysza, o tym ostatnim słyszałam na ulicy kilka złych opinii. Deltim to dobra firma.
 
mloda mamuska - ja mam m&p frankie ziko.
vcxoxe.jpg

Do tego mam jeszcze pokrowiec na nóżki i folię (fajna, bo wpinana na zamek do budki)
Jestem bardzo zadowolona. Wiadomo, nie ma amortyzacji, ale Nina lepiej śpi, bo ją wytrzepie :-D
Jest b. lekki. Ja go używam na co dzień już kilka ładnych miesięcy. Dodatkowo Nina jeździła nim w Irlandii, a tak chodniki to porażka. Wózek nadal jak nowy.
Pozostałych nie znam.
 
reklama
ja nadal nie wiem, jaki wózek kupić ( co prawda najpierw musze sprzedać Jumpera X jakoś, żeby mieć kasę na spacerówkę).. podoba mi się Peg Perego Ora, Cybex, Lira 4, Luna..
 
Do góry