Hej
Co do pieluch to używamy Huggies ale tylko Super-flex (zielone z postaciami Disneya), bo te zwykłe nie są za fajne. No i oczywiście dla noworodka będą Huggies dla noworodka
Kupiłam używaną nianię Philipsa na Allegro - to nie jest zakup pierwszej potrzeby i nie każdemu jest przydatna ale dla mnie oznacza nareszcie możliwość obejrzenia sobie filmu w tv lub wideo razem z mężem na normalnym poziomie głośności

Przydaje się też podczas spotkań towarzyskich - ekspediujemy Ignaca do pokoju teściowej i tam za podwójnymi drzwiami nic nie słyszy jak chłopaki się wydzierają, a ja mam spokojną głowę.
Kupiliśmy model 465 - ze stacją ładującą i akumulatorkami dla rodzica, lampką nocną (niepotrzebny bajer akurat

), od strony dziecka też można na baterie używać, czyli np w warunkach polowych. Pokazuje też lampka czy jest zachowana łączność między modułami, co jest bardzo fajne.
Cena na Allegro - około 130-150 zł nie pamiętam już dokładnie (nówka w hipermarkecie Elektro-World ponad 300zł) (300 to już trochę za dużo dla nas - a tak mamy niańkę w cenie takiej zwykłej z Canpolu czy Baby Ono a na pewno firma jest pewniejsza i lepsza jakość - co prawda Ignac jeszcze nie płakał ale słychać o iwele wyraźniej i nie ma takich szumów jak w pożyczonej kiedyś przez nas właśnie takiej niańce.)
Właśnie testuję na ile bateria starcza, czy za bardzo nie zjechali jej ci Niemcy co używali

Z wyglądu jak nowa, wszystko ładnie pozwijane, elegancko - w pudełku i z instrukcją.
Agnieszka