reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maluszka, przydatne adresy i nie tylko

Korni tak o tych kolkach pompowanych, sa rewelacyjne do jazdy po nierownym terenie, ale zastanawiam sie czy piankowe moze nie lepsze. Mialam pompowane i w ciagu pol roku chyba 10 razy zlapalam gume. Nie wiem czy to moj pech, czy co. Piankowych nie probowalam
 
reklama
Anaklim -super w moim typie ten wózeczek... zresztą podobny do quinny..
Ja jako że pracuje w G. mokotów a tam się pełno ludzi się przewija, mam wiecznie całą plejadę wózków u siebie w sklepie, no i mogę sobie na czymś oko zawiesić.. no już może pominę to , że panie w GM to istna rewia mody , więc i wózki pewnie najmodniejsze, żeby pasowały do pań... ale sporo osób jeździ z fotelikami wpiętymi w stelarz od wózka, więc to nosidełko ( fotelik, jak chciał tak zwał ) chyba jest przydatne, szczególnie jak się śmiga autkiem:))??
 
inkainka - he, he,he... maszynę, dobre:)))
A wiecie co? Przekonałam dzisiaj H. ze chcemy znać płeć i jak tylko dzisiaj dowiemy się kto siedzi w brzuszku to lecę: smyk, 5-10-15, reserved kids, mothercare, co tylko jest jeszcze:))))

A tak zupełnie serio to pieluszki tetrowe muszę kupić, bo jako śliniaki są niezastąpione! A w IRE nie ma:(
 
Aniam , ja mam taki 4 kolowy i raczej jestem zadowolona.
Agata jak się zdecydujecie czy sprzedajecie to daj znac, moja znajoma tez się zastanawia i ona by sprzedawała z fotelikiem co by mi b pasowalo.
JA tez uwazam, ze gondola powinna być twarda i duza, nasze dzieci pewnie zime lub jej czesc w niej przejada wiec powinno być tam miejsce na spiworek.:tak:
My na pewno będziemy go sprzedawać, fotelik do samochodu sprzedaliśmy znajomym, mamy również przejściówkę do fotelika maxi cosi.
A do gondoli śpiwór jaki jest dołączany do emajlungi to się nie zmieści :-D ale to przecież godola więc sama w sobie doskonale chorni.:tak::tak:

Anaklim -super w moim typie ten wózeczek... zresztą podobny do quinny..
Ja jako że pracuje w G. mokotów a tam się pełno ludzi się przewija, mam wiecznie całą plejadę wózków u siebie w sklepie, no i mogę sobie na czymś oko zawiesić.. no już może pominę to , że panie w GM to istna rewia mody , więc i wózki pewnie najmodniejsze, żeby pasowały do pań... ale sporo osób jeździ z fotelikami wpiętymi w stelarz od wózka, więc to nosidełko ( fotelik, jak chciał tak zwał ) chyba jest przydatne, szczególnie jak się śmiga autkiem:))??

Nosidełko jest konieczne do przeworzenia dzieci, inaczej nie można ich przewozić w samochodzie. Ja akturat nie używałam fotelika samochodowego jako "wózka" po sklepie. Jak dziecko nie siedzi to nie powinno w takim foteliku przebywać dłużej niż 2 godziny a przecież jazda samochodem też trochę trwa, zwłaszcza po w-wie :confused2:
 
Kurcze a ja mam dylemat, gondola ok wielka, twarda i tak ma być. spacerówkę wybrałąm i najparwdopodobniej ta juz zostanie...
Anaklim - Pani w sklepie powiedziała mi, ze w maju JANE zmienia kolory i kolekcje...

Ale do dylemtu - mogę dostać od koleżanki fotelik do samochodu MAXI COSI, ale dosyć zniszczony i nie wiem, jak to z nimi jest, czy one mają jakis okres trwalości (w sumie chodzi o wszytskie foteliki) po którym nie warto odkupywać tylko należłąoby zainwestować w nowy?, czy nie. Mój mlauszek w samochodzie to będzie spędzał dosyć dużo czasu (chociażby na doajzdach do jednych i drugich rodziców) i po prostu nie wiem co robić, a z drugiej nie chciałabym kupić fotelika wprawdzie nowego ale powiedzmy w testach zderzewniowych na ostatnich miejscach...
 
Mialam pompowane i w ciagu pol roku chyba 10 razy zlapalam gume. Nie wiem czy to moj pech, czy co.

A pompowałaś regularnie? Bo ja jeździłam baaardzo dużo i nigdy nie złapałam gumy...
Mój brat łapał gumy, ale nie pompował za bardzo kółek bo mu się nie chciało nigdy i taki był efekt ;-)

Mi tetrówki w naszej syfnej pralce zostawiały ciągle jakieś kłaki i wszystko było potem dwa prania dalej zakłaczone na biało :angry: Więc szybko powyrzucałam, zresztą przemakały. Używałam ręczników (takie zwykłe ręczniczki 70x30 cm) i super się sprawdzały do wszelkich ulewań, chłonne i nieprzemakały.

mogę dostać od koleżanki fotelik do samochodu MAXI COSI, ale dosyć zniszczony i nie wiem, jak to z nimi jest, czy one mają jakis okres trwalości

Zależy w jakim sensie zniszczony? Bo jak to normalne ślady zużycia to spokojnie możesz brać i używać. Problem jest jak przeżył jakiś wypadek, wtedy lepiej nowy. :tak:
 
reklama
A ja chciałam tylko ostrzeć, że niektóre firmy robią sobie wakacje w wakacje i zmieniają kolekcje i kupienie wymarzonego wózka może się nie udać. My też czekaliśmy a w efekcie kupiliśmy to co było bo więcej po prostu w sklepach nie było :confused2:

Klajo - na pewno nie można kupować fotelika, jeżeli brał udział w wypadku, stłuczce. Pasy po prostu mogą już tak dobrze nie trzymac. Foteliki często ludzie wykorzystują jako krzesełka do karminia :-p i może dlatego fotelik wygląda na zniszczony.

My nasz sprzedaliśmy a teraz znowu kupimy nowy, bardzo dużo jeździmy więc to dobra inwestycja.:tak:
 
Do góry