reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maluszka, przydatne adresy i nie tylko

reklama
Majeczka - no to ładnie u mnie srednio 50zł ... a jak jest taki za 25 to smierdzi i takich szmat to bym za darmo nie chciała ...już jade .. he he
 
Aniam - no wlasnie w W-we ceny to ok 50 zl, pod W-wa 45:baffled: Dlatego ja jak przyjezdzam do Cz-wy to tutaj moge poszalec. No i dzis bylam juz w 1 :-) :tak:
To takie przyjemne kupic fajny ciuszek za 1zl.:-)
 
Jest znakomity bazarek na Przadze Północ z uzywanymi rzeczami. Nie jest b tani, ale za to swietne rzeczy, moja córka uchodzi za wielka elegantke a przynajmniej 1/2 rzeczy ma z tamtad.
 
ja zakupiłam młodej jeszcze flanelki bo przy takim upale przecież nie wsadzę jej w rożek bo mi się dziecię rozpuści
owiane ja delikatna flanelka i chyba będzie dobrze

wczoraj byłam w 5 10 15 po prezent dla chrześniaka i tak mnie korciło żeby kopić jeszcze coś młodej ale tyle mam już tych rzeczy ze szafki mi brakuje - a jeszcze teraz jest akcja dla mamuś z brzuszkiem - 10% -było ciężko - ale byłam dzielna i już nic nie kupiłam
 
Ostatnia edycja:
reklama
Aqua - gratuluje silnej woli! sama nie wiem czy dala bym rade:-D

Kurcze ja sie nastawiam ze jak bede rodzic to bedzie juz zimno ale faktycznie moga byc wtedy jeszcze upaly. Flanelki jakby co tez mam.
 
Do góry