reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy -dla nas i dla lutowych pociech

reklama
Martus mu kupilismy rozm. 24. bo gumaczki musza byc luzniejsze..kupilismy zwykle bez ocieplacza za 17zetow..i co z tego, jak moje dziecko ucieka na sam ich widok :)) no nie bedzie nosił i tyle :)
 
Ja też myślę, że lepiej kupić zwykłe bez ocieplacza. I muszą być troszkę luźniejsze, więc o nr większe od normalnych bucików. My też wybieramy się po kalosze :-)
 
Yawla - ten sam problem mamy ... Hana nosi teraz 22, myślę, że najpierw przymierzę zamin kupię, bp rozmiar rozmiarowi nie rówien... ale najmniej 23 - rajtki i skarpetka plus wysokie podbicie Hanki - nie wiem, czy nie 24...
 
No kurcze właśnie tak myślę..wychodzimy z 22, teraz na jesień ma 23 to kozaki 24? nie chcę też przegiąć w drugą stronę.
 
yawla u nas dokładnie tak samo:-) teraz mu kupiłam 23, takie ciut większe są, akurat na grubszą skarpetkę albo rajty. a na zimę też pewnie 24 trzeba będzie...
 
reklama
Martusa my kupilismy gumiaki w smyku niestety az 50 zl :-/ rozmiar 24 bez ocieplacza
dziewczyny kupilam Gabrysiowi kubek Lovi 360 LOVI jestem nim zachwycona Gab pije jak stary wyrzucilismy butle polecam
 
Do góry