reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla naszych maluszków...

Karla Ja miałam i gruszkę i fridę. Zdecydowanie jestem za fridą. Termometr miałyśmy od początku elektroniczny i jak Zu miała cierpliwość to mierzyłam jej temp pod pachą ;) a co do butelek. Jedna mała zawsze się przyda. Zwłaszcza,że dość szybko wprowadza się maluchowi picie.
 
reklama
ja kupiłam Fride i już miałam przyjemność odciagania mojemu szkrabowi katarku bo miał problemy z oddychaniem i powiem wam ze szybko poszlo:) jesli chodzi o termometr tez mam elektryczny ale jeszcze mu nie sprawdzalam temperatury wiec nie wiem jak sie sprawdzi. A butelke mozesz kupic jedna w razie W ja tez mialam zamiar karmic piersia ale nie mialam na poczatku pokarmu i musialam dawac mu mieszanke wiec butelki mi sie przydaly. Najlepsze są aventu.
 
Do góry