reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla naszych Skarbów

niby jak sprawdzam na stornie deichamnna to pisza że dostepne, nawet tu blisko mnie, jak tylko hubek zakonczy ten katar na dobre to musimy podjechać i zobaczyc na zywo, przymierzyc
 
reklama
Buciki dziewczyny śliczne ja też muszę coś poszukać
Kasiad świetne ciuszki a kurteczkę coś Emilka ma jak Oliwka tylko że białą


przy okazji sprzedałam jej zimową tą białą kurtę -płaszczyk za 30zł to nawet zarobiłam bo kupiłam coś za 15 zł no i małe kombinezony posprzedawałam małego też drożej niż kupiłam widać teraz warto poprzeglądać czy coś za małe na zimę nie jest i wystawić na allegro bo ludzie kupują

za to małemu kupiłam już 2 zabawki a Emilka szuka coś z księżniczkami przynajmniej na zabawki będzie ;)
 
Rosmerta te buciki elefantena widziałam na zywo i uwazam ze sa bardzo fajne-niestety Marta ich nie chciała, bo są chłopiece :-pa w innych kolorach nie było.Jesli przejezdzasz obok deichmana to wstap i kup-w razie czego na oddanie nieuzywanych butów masz az 3 miesiące.To jest chyba jedyny sklep który nie robi przy tym zadnego problemu.
 
no i byłam w tym deichmannie i du...a:baffled: butki były, sa faktycznie fajne, no ale rozmiar tylko 30, nie wiedzą, czy będa jeszcze coś mieli. W ogóle z elefantena w tych rozmiarowkach to tylke te jedne były do wyboru:nerd:jeszcze sie musze wybrac do smyka - cool club tez ma fakjne butki czasem i ceny normalne do tego:tak: tylko niech te choróbska juz nas opuszczą:baffled:

ale za to pokaze wam nasz nowy nabytek dla maluszka :-)
mamy nowy wózek: Jedo Fyn w (gondolka + spacerówka)
odkupilismy go za 700zł od szwagierki mojej szwagierki:rofl2: wygląda jak nówka, uzywany był tylko 8 miesięcy, ma super fajna duża gondolke (chyba największą z dostepnych na rynku obecnie) no i moje wymarzone skretne koła:-) poprzednio mielismy wózek głeboki firmy baby-active i nie miał skretnych kół. Chcemy go sprzedac teraz bo dwa to nie sa nam potrzebne. Nowego bysmy pewnie nie kupowali bo trzeba odrazu połozyc jakieś 1500zł, ale jak nadazyła sie okazja to skorzystalismy:tak:
 
Rosmerta super okazja.U nas na sierpniówkach chyba kilka takich.Fajne kolorki.

Szukam właśnie czapek,rajstop,dresików dla maluchów.Chyba z allegro w końcu,bo pogoda "niezakupowa",chyba,że do Auchan podjedziemy...
 
Gosiu Tobie to się udają interesy, tylko się cieszyć, że możesz coś sprzedać drożej niż kupiłaś:tak:

Rosmerta
śliczny i bardzo praktyczny ten wózek:tak: No i w bardzo przystępnej cenie udało się Wam go kupić, no i ze znanego źródła;-) Oby się maluszkowi wygodnie w nim jeździło:tak: Szkoda, że tych bucików się nie udało dostać, ale może jeszcze znajdziecie jakieś fajne:-)

Rozalko powodzenia w poszukiwaniach zakupowych:tak:
 
reklama
Do góry