reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla naszych Skarbów

Czesc ja tak z lutówek 2006. Tak zajrzałam do Was. Chciałam sobie przypomnieć jak to było u mnie ten jazgot związany z zakupami, pierwsze usg, badania itp.
Pozdrawim Was serdecznie i życze wszystkiego najlepszego :)

Apropo mam koleżankę która ma termin an 20 lutego i jakoś ją musze wprowadzić na forum :)
 
reklama
Oczywiscie ja zapraszamy.Ja ogladam wozki na Allegro is trasznie mi sie podobaja Quinny,do ktorego mozna podczepic fotelik Maxi Cosi...Z kupnem poczekam jeszcze troche :laugh:
 
cześc kobitki a ja to z wóżkiem będe miała największy problem na świecie. w zasadzie jeszcze bardzo nie zgłębiałam tego tematu, ale wiem że wybór na rynku jestbardzo duży i sama nie wiem co wybiorę nawet jeszcze typu i pomysłu nie mam.
 
a ja mam wózek po Izce i baaardzo się ciesze że nie muszę już wybierać i szukac bo to męczące było trochę ;)
mam deltima fokusa i polecam :)
 
Wiśnia, naprawdę uważasz, że to męczące?? Ja ogólnie uwielbiam zakupy, a już te dla maleństwa, sprawiają mi chyba największą frajdę, choć przez te wszystkie przesądy, troszkę się ich boję... Może lepiej dmuchać na zimne ;)
 
ja też uwielbiam kupować dla Izki i pewnie dla Kropka też tak będzie ale co się na necie nasiedziałam i naszukałam i ile nocy nieprzespanych przez ten wózek, żeby wybrać najlepszy ech... na szczęście już to mam z głowy ;) pewnie dopiero jak maluch będzie siedział to sie za spacerówką rozejrzę lekką ;)
 
Fantastycznie!! Ja na drutach nie umiem robić, ale za to umiem (no prawie umiem ;))na szydełku i spróbuję zroić sweterek, bo w końcu w lutym będzie zimno :)
 
reklama
Do góry