reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla naszych Skarbów

Kaszka z kolyska swietna sprawa, ja mam do tej pory dla mojego Stasia lozeczko na plozach spelniajace funkcje kolyski - niezastapione przy lulaniu, teraz plozy mam zablokowane dla bezpieczenstwa, ale polecam taki patent. Co do wozka to przemysl tego jedrocha, ja mialam wlasnie Bartatine Plus i masakra wnosic go na 3 pietro, z ulga wymienilam na lzejszy ;)
 
reklama
hejka
znalazłam śpiworek dla dzidki ale wszyscy wrzeszczą, że to lekka przesada już kupować więc póki co go oglądam, nie kupuję ale tak mi się podoba że nie wiem :p
o taki:
obrazki.php


i jeszcze taka bluza do kompletu:
obrazki.php
 
ja jakos kołyski nie chciałam, nie wiem czemu właściwie... ale moja Izka zasypiałą tylko przy piersi więc :p

teraz siedzę i myślę, czy jak urodzę pod koniec lutego to będzie mi potrzebny taki gruby zimowy kombinezon? b o pierwsze spacery to w marcu dopiero, no i nie wiem, może będzie ciepło? A jak będzie tak jak w tym roku to by się przydał chyba... ech... nie wiem sama, może odpuszczę ten a poszukam czegoś cieńszego, najwyżej bedę malucha w kilka warstw ubierać ::) ale ten mi się tak spodobał :laugh:
 
chyba lepiej 62 są dzieciaczki, które od początku są za duże żeby zmieścić się w 56 ;)
Izka nosiła 56 przez jakieś 2 tygodnie
no ale zależy też od firmy, rozmiar rozmiarowi nierówny ::)
 
Tycia, ja też nie zamierzam dziecka kołysać na rękach.. to odpada, bo jak maluch podrosnie, to można mieć problem ;D
za kołyska przemawia to, ze narazie nie mamy za duzo miejsca, a taka kołyska jest mniejsza i zmieści się koło naszego łóżka..
nasze łózko też raczej nie pomiesci jeszcze jednej osoby.. nawet tak maleńkiej :)
tak wiec z tych powodów myslalam o kołysce.. myślę, że takiemy maluchowi miło byłoby zasypiac w kołyszącym sie łóżeczku...

pozdrowienia :laugh:
 
Aha ;).
ja to juz sobie nawet nie raz mysle czy nie kupic od razu kojca,bo o lozeczko dzidzia bedzie sie uderzac...Łozeczko mam po mlodszej corci nowe,ale boje sie,ze je zniszczyla.Nie zagladalam do niego ponad 6 lat ::).Jeszcze nad tym pomysle.
A co spiworka to kupie wczesniej i zapewne wlasnie rozmiar 62.
Pozdrowienia.
 
Dziewczyny slyszalam , że bluzy z kapturkami nie sprawdzaja sie u takich maluszkow.....dziecko wtedy przeciez caly czas lezy.....takie rzeczy są ok jak dzidziuś przynajmniej siedzi!!!!:-)
hejka
znalazłam śpiworek dla dzidki ale wszyscy wrzeszczą, że to lekka przesada już kupować więc póki co go oglądam, nie kupuję ale tak mi się podoba że nie wiem :p
o taki:
obrazki.php


i jeszcze taka bluza do kompletu:
obrazki.php

 
ale taka grubaśna bluza to przecież na spacer tylko nie ubierałabym maluchowi takiego czegoś w domu bo by się zapocił, a tak to cieńsza czapa i kapturek i jest gicior ;)
 
reklama
Do góry