reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

usg naszych pociech

martula25

Mama Tośki-mamy lutowe'07
Miasto
Sosnowiec
Rozwiązania
0
Kiedy powinno się zrobic usg trójwymiarowe??W celu wyeliminowania róznych chorób dzidziusia.

reklama

koo

Rozwiązania
0
Witam wszystkie lutowe mamy!
Ja na USG 3D zapisana zostałam między 12 a 13 tyg. Teraz kończę 10 tydz.
Pozdrawiam :laugh:

martula25

Mama Tośki-mamy lutowe'07
Miasto
Sosnowiec
Rozwiązania
0
No ja tez jestem zapisana na 10 sierpnia czyli na ok 13 tydzien. A jaka jest róznica między usg 3D a usg genetycznym czy prenatalnym? Bo zapisałam sie, ale sama nie wiem na jakie usg..Juz zgłupiałam...

madzia24

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
czesc dziewczyny tak sobie pomyslalam ze fajnie jak bedziemy uwieczniac nasze malenstwa na forum od malej fasolki do slicznego różowiutkiego bobaska

Wiśnia

mamy lutowe'07 Fan(ka)
Miasto
inąd ;-)
Rozwiązania
0
pewnie, że fajnie :)

chętnie wkleję mojego Kropka ale monsz musi najpierw skaner naprawić ::)

madzia24

Rozwiązania
0
te usg robilo tydzien temu dokladnie we wtorek maluch mial wtedy cale 2,52 cm :)

madzia24

Rozwiązania
0
sliczna ta twoja kropka pewnie teraz ma juz z 3 cm maly czlowieczek :)

reklama

madzia24

Rozwiązania
0
Wiśnia napisz mi prosze jak zrobilas ze twoje zdjecie usg widac odrazu w tresci wiadomosci
pozdrawiam

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry