reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

usg naszych pociech

Madzia24 jak piszesz odpowiedź to od góry jest " Temat" niżej "Ikona wiadomości" jeszcze niżej są kwadraciki "B" "I" itd a pod spodem kwadraciki jeden z kulką a drugi z obrazkiem :) właśnie na ten drugi trzeba kliknąć i pokazuje Ci się takie coś :
- miedzy nawiasy wstawiasz adres zdjęcia i jest, a zdjęcie chyba musi być na necie, np w jakimś albumie, tak mi się wydaje przynajmniej, ja ładuję na www.ufoto.pl

mam nadzieję że da się coś z tego zrozumieć ;D
 
reklama
Wklejam jeszcze raz zdjecia mojej malej pcheleczki!
9 tydzien-tutaj pokazal nam swoja pierwsza zabawke:cialko zolte!!!(ta kuleczka)
 
no to i ja sie pochwale swoja dzidzia, usg robione w czwartek, tutaj dzidzia ma 36-37 mm, a wiem ze teraz ma prawie 50mm, bo wczoraj bylam na badaniu przeziernosci. dzisiaj jeszcze wyniki bitestu krwi (jak to sie nazywa w polsce?? test podwojny?? cos takiego bedzie ;)) :) :laugh:

pozdrowionka
 
reklama
witam wlasnie wrocilam z usg ale nasz maluch urosł od ostatniego razu ma 6.68 cm moja gin powiedziala ze wszystko ok wiec jestem spokojna moglambym tak caly czas podg;ladac brzdaca w brzuszku tak smiesznie sie obracal i machal tymi malymi raczkami jutro postaram sie wkleic zdjecia choc nie sa najlespszej jakosci
 
Do góry