reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla naszych Skarbów

reklama
Kasiad może przynajmniej uda się kupić jakieś kozaki taniej teraz:sorry2:

Ja za to kupowałam ostatnio Victorowi troche ubrań, bo podrósł i większość trochę za krótka była:sorry2: Na wiosnę okaże się co jeszcze trzeba będzie dokupić.
 
Fajne nike:tak: Julcia ma takie bialo pomaranczowe, nie do zdarcia sa, tyle co je szorowalam i przezyly to naprawde warto wydac te kase. ciekawe czy jeszcze choc troszke wiosny je ponosi:sorry:
 
rosmerta w ubiegłym roku Victor chodził w czarno-białych, tych Pico III i bardzo je lubił, bo wygodne, łatwe w czyszczeniu i praktycznie wcale ich nie zniszczył, ale w tym roku to chyba już za małe będą na niego:sorry: Także zakup napewno udany i w bardzo przystępnej cenie te buty na tej stronce:tak:

nuśka fajna podstawka:tak: Victora też już bym przerzuciła na samą podstawkę, ale my jak gdzieś dalej jeździmy, to jeszcze potrafi mu się przysnąć, a w foteliku jednak przynajmniej ma o co głowę oprzeć, bo jak w PL miał tylko podstawkę, to siedział taki skrzywiony jak spał:sorry:
Ja to się zastanawiam kiedy ten mój drobniutki i malutki Oli wyrośnie z tego fotlekia 9-18kg:-p Bo pokrowiec na tym foteliku już się tak zużył przez te 4 lata, odkąd był kupiony dla Vicka. Nawet się zastanwiałam już nad kupieniem nowego pokrowaca na tego naszego Maxi Cosi Priori XP, ale to ponad 50e:sorry:
 
reklama
Rosmerta, śliczna wiatrówka :tak::tak: Dokładnie w takim kolorze jaki uwielbiam.

A my dziś zamówiliśmy wózek dla Agatki. Normalnie wybór wózka to był dla nas najcięższy orzech do zgryzienia. Połączyć funkcjonalność (bardzo zależało mi na spacerówce w obydwie strony), wygląd i wagę no i wysokość wózka,żeby mój P. nie chodził zgarbiony. i jeszcze żeby się lekko prowadził. w końcu po zasięgnięciu wielu opinii wybraliśmy Tako Captivia.
Wózek dość ciężki, ale na nasze malborskie chodniki to bardzo dobrze. A lekka spacerówkę jakby co mamy jeszcze po Milence.
 
Do góry