reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

usg naszych pociech

A to moja dzidzia.. tak się zestresowała tym usg, że przez całe badanie ssała paluszki:)))
Badanie bylo robione w 13 tygodniu i dzidzius mial 7.1cm :)

 
reklama
Dzieki dziewczyny!
to niesamowite zobaczyc swoja dzidzie pirwszy raz. Zdecydowalismy się na nagranie całego USG i pokazując je rodzicom, tak ich uswiadomilismy. Pomysl wypadl wspaniale :laugh:

Przepraszam za to, ze zdjecie jest tak duze, ale niestety w pracy nie mam zainstalowanego żadnego programu graficznego.. wszedzie tylko cyferki i cyferki ;D
Nastepne usg w 22tyg. Tez postaram sie zamieścić jakies zdjecie.

pozdrawiam
 
a to nasze ostatnie usg, kedy dzidzi prawie w całości zmieściło sie w kadrze bo póżniej nie da już rady ;), także tylko główka i tułów. 15/16 tydzień
img0138wx1.jpg

img0139bi6.jpg

to jedno i to samo zdjęcie ale nie mogłam się zdecydować więc wysłałam podwójnie :p
 
czesc dziewczyny!
do sawa13, sorki, ze dopiero teraz ale na wakacjach bylam  :D
wyniki wyszly dobrze, nie jestem w grupie ryzyka, a przeziernosc byla 0,9mm. ja to badanie robilam tylko i wylacznie dla spokoju ducha, mam 22 lata, w naszych rodzinach nie ma nikogo z choroba genetyczna, wiec tylko sprawdzic chcialam.
wczoraj mi wizyte u gina odwolali buuuuuuuuu, juz miesiac jak nie widze mojej kruszyny :( i dopiero 6 wrzesnia ja zobacze  :(   no nic juz teraz mam lekcje z cierpliwosci ;)

pozdrawiam serdecznie :)
 
do Wisienka pytałam bo właściwie tez cały czas byłam w niepewności ale moje wyniki tez wyszły w porządku ,nie jestem w większej grupie ryzyka niż 10 000 innych mam :D
 
no właśnie od 10 do 13 tygodnia i max 6 dnia. ja juz jestem po takim badniu i mam i pelno zdjec i film na DVD maly prezent dla tatusia.I dopiero na takich zdjeciach widac ze to faktycznie maly czlowieczek i ze bedziemy rodzicami.
 
reklama
Do góry