reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

usg naszych pociech

reklama
:):) 7.09.06r wymuszone zdjecie... bo bylam na usg szyjki tak w gruncie rzeczy... nawet nie wiem co i jak ale wiidac :) i ma dlugie nogi a te 3 kropki po lewej na sciance to paluchy od stopki :) ps. sorka ze takie duze ale jestem w pracy i wrzucam na nielegalu i bez programow graficznych :)
 
hej dziewczyny ja dzisiaj ide wreszcie na usg na 14 juz sie nie moge doczekac jak wroce to wkleje zdjecia (jak dostane) i napisz jak tam moja dzidzia sie rozwija
 
no to wrocilismy dzidzia rozwija sie prawidlowo wszystkie organy dobrze rozwiniete ale na super lekarza trafilismy tak fajnie wszystko pokazywal i omawial kazdy organ polokei spedzilismy w gabinecie ponad 20 min moj maly synek byl pod wrazeniem najbardziej podobalo mu sie jak lekarz poscil serduszko taki usmiechniety i caly czas pokazywal na monitor i mowil ze dzidzia tam jest
jutro wkleje zdjecie bo moj mezus musi najpierw zeskanowac
 
reklama
no nie wiem moj grzenie siedzial i piodziawial dzidzie a teraz chodzi po domu ze zdjeciami i caly czas pokazuje ze dzidzia jest w brzuszku
ja chcialam zeby od poczatku oswajac go z mysla ze niedlugo nie bedzie sam bo moj synek to maly zazdrosnik jest ale po wczorajszej wizycie caly czas tuli brzuszek i caluje :eek: :-)
 
Do góry