reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla naszych Skarbów

Ja chyba na Allegro widzialam:tak: .Spiworek na pewno kupie wczesniej,bo potem nie bedzie juz na to sil i czasu...;-)
 
reklama
są na allegro i są w sklepie internetowym pchelka.eu
to znaczy były, nie wiem czy są w tej chwili ;-)

ja zrobiłam zakupy pierwsze :cool2: odkupiłam od znajomej z innego forum ciuszki po jej synku i czekam na przesyłkę, monsz mnie zabije :-p

na razie mam fotki mogę pokazać - chcecie?
 
A nie wiem czy chłopczyk :-D :-D :-D takie raczej uniwersalne kupiłam ciuchi, zresztą nawet jeśli są bardziej chłopięce a będzie dziołcha to jeszcze się nachodzi w różówościach po Izce ;-)

no to moje zakupy:
1287736_dsc00679.jpg

1287738_dsc00680.jpg

1287739_tommy_augustus_068.jpg

1287733_tommyciuchy_028.jpg

1287734_dsc00673.jpg

1287732_ciuchy_008.jpg

1287735_tommyciuchy_046.jpg

1287737_tommyciuchy_067.jpg

1302934_ciuchy_024.jpg


:-) :-) :-)
 
Wiśnia fajniutkie rzeczy, zwłaszcza komplecik czapeczka + skarpetko-łapcie + rękawiczki... słooooodkie :-) i komplet z Puchatkiem też świetny...aż mi narobiłaś ochoty na zakupy ;-) Kapitalny jest też ten granatowy kombinezonik, dzidziolek będzie mial sporo miejsca na fikanie nogami i chyba mżna go rozpiąć przy pupie i sprawdzić pieluszkę? Bardzo fajny :yes:
 
a powiedz wisnia ile dalas za te wszystkie ciuszki bo sie wlasnie zastanawiam czy tez nieodkupic od kogos bo w sumie nasze maluszki zaloza te rzeczy tylko pare razy
 
reklama
a powiedz wisnia ile dalas za te wszystkie ciuszki bo sie wlasnie zastanawiam czy tez nieodkupic od kogos bo w sumie nasze maluszki zaloza te rzeczy tylko pare razy


200 zł za wsio, część rzeczy nowa z metkami, część założona 2-3 razy, większość firmówki (o ile nie wszystko)
kombinezon np. 25 zł a w sklepie to około 100 więc cóż ;-)

cieszę się że Wam się podobają

no i czekam na foty waszych zdobyczy :-D
 
Do góry