reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy i zakupki :)

Aduś ja nie mówię że wózek ma być drogi, ale za nim kupimy furę lepiej dobrze się zastanowić.
W końcu musimy wydać dość dużo kasy na ten sprzęt, ba ten sprzęt będzie nam dość potrzebny by wyjść z domu itp. itd.....
ale póki mamy czas lepiej się rozejrzeć by dobrze wydać ja napisałam co wiem o wózkach, trochę doświadczenia mam 2 siostry mają już dzieciaki, byłam opiekunką, dużo koleżanek, znajomych itp. ma dzieci to się na obserwowałam.
I dlatego przestrzegam, że zanim kupi się wózki z przekładaną rączką dobrze mu się trzeba przyjrzeć, ja nazywam tego typu wózki kolumbrynami bo są ciężkie, ale nie to mnie tak odstrasza, tylko to że większość tego typu wózków traci sterowność po przestawieniu rączki tak ze dziecko jedzie przodem do kierunku jazdy.
My z Wojtkiem nie mamy tyle kasy by kupować drogiej fury i tym bardziej nie stać nas na kupienie jakiegoś gie...
Dlatego pod uwagę biorę kupno używany, albo polski wózek.
Moja przyjaciółka wybrała Twestera wózio kosztował całe 900zł, a ja biorę całkiem poważnie pod lupę te typy, czyli atlantic babydesing.

No ale zobaczymy.
 
reklama
ok dzięki masiek za radę zawsze to więcej informacji i łatwiej podjąć decyzję żeby potem nie żałować juz mam mętlik ale faktycznie zastanowię się nad tym podobał mi się podobny rodzaj do SILI ale muszę go znaleźć na żywo i opkukać
 
Hallo nie zapominajcie o mnie:-) ja tu czekam na wasze opinie na temat tych wozkow, bo tylko na nich moge polegac:tak:, a jak mnie olejecie;-), to skonczy sie tym ze moja dzidzie bede na rekach nosic bo sie na zaden nie zdecyduje:-D;-). No i chyba cos przegapilam- dlaczego wozki typu TAKO maja zla spacerowke:szok:, no ja wlasnie pod tym katem go rozpatruje ze spacerowka jest duza i przestrzenna:baffled:, wyjasnijcie sie:-D:tak:;-)
 
RENATKO to zależy, ale jest taki moment kiedy dzieciaczek jest już za duże by je wozić na płasko więc wsadza się je w spacerową wersję i czasem siedzisko i pasy nie trzymają takiego maluszka i dzidzia zjeżdża wygląda wtedy nieciekawie.
Moja siostra wyściełała siedzisko w tedy kocykiem.
 
No niestety mam małą wiedzę co do mutsy, tylko jedna z moich koleżanek miała mutsy ale nigdy nie udało mi sie z nią pogadać o wózku.
Z opinii na forach internetowych można zauważyć, że mają raczej dobrą opinię, dobrze sie prowadzą, są funkcjonalne, no i są raczej ciężkie, tyle tylko mogę powiedzieć:tak:

My z Wojtkiem, mamy swoje typy. I raczej wybierzemy któryś z tych:
ATLANTIC - Baby Desing
TWISTER - Baby Smile
TOLEDO - Coneco.

Mi najbardziej podoba się twister i chyba choć nie na pewno się na
niego zdecydujemy
 
Bardzo ladne te twoje wozeczki:-) Ja jestem bardziej za tym city elite choc zastanawiam sie jeszcze nad bugaboo:confused: oba sa bardzo leciutkie, a to dl;a mnie jest +, bo z maluszkiem i 2-latkiem na spacerze raczej nie bedzie lekko:no:
 
No nikt po za mną nie robi zakupów dla dzidziusia?? Czy tylko ja się chwalę??

No dobra pochwalę się jeszcze bardziej.
Bo razu pięknego dnia znalazłam sklep internetowy, a w nim śliczne ubranka dla chłopca. Wszędzie piękne ubranka dla dziewczynek, a mało fajnych dla chłopaków. Wczoraj przyszła paczka. No i malutkie ubranka :-)
 
reklama
Hej Masiek!
A mozesz zdradzic gdzie dorwalas ten sliczny sweterek w kolorowe paseczki? Jest swietny.
Noi moze polecisz jakies stronki z tymi ladnymi ubrankami oprocz allegro. Bo z tego co widze na zdjeciach wszystko w moim guscie. Chetnie na kilka sztuk juz bym sie skusila.

Pozdrawiam. soltera
 
Do góry