reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy i zakupki :)

Ceść dziewczyny jeśli jesteście zainteresowane kupnem wózeczka to ja chcem sprzedać świetny wózeczek renomowanej firmy Hauck Jaguar Traxx 3 . jest to naprawde świetny wózeczek . jeśli jesteście zainteresowa to prosze o informacje na gg 10690975 lub na hajduga 87@interia.pl .
Zapraszam do pytań i kupna bo naprawde warto
 
reklama
Co do smoczka ja narazie mam takie podejście ze nie dam smoczka ale wiadomo może mnie sytuacja do tego zmusić więc kupiłam dwa z aventu takie 0-3 całe przezroczyste bo mi się bardzo spodobały


Ja też je lubię. :-)

Ile kobitek tyle różnych zdań odnośnie każdego tematu:-D
Ja sie bardzo ciesze że mój Domiś się przyzwyczaił do smoczka. Bardzo ułatwiało to nam życie. Ale równie szybko go wypluł:-D
 
ja też kupiłam smoczusie z avent-a ale tz słyszałam ze tomee tipee tez sie fajnie spisują:tak::-D;-):-)
 
a ja smoczki mam (teściowa kupiła) a dos zpitala wezme i schowam głeboko.bo..w szpitalu owym jak dorwa dzidzię ze smoczkeim to opiernicz...
 
No w niektórych szpitalach faktycznie krzywo patrzą na smoki. Jak Was przeczytałam to najpierw chciałam lecieć pakować smoka, ale potem przypomniałam sobie, że jak dziecko nie przybiera ładnie na wadze w szpitalu to mogą nie puścić do domu. Dlatego zamierzam przez pierwszych kilka dni latać tylko z cyckiem do Malutkiej. Mam nadzieję, że tym razem wyjdę do domku w normalnym trybie...
 
Hehe Izunia ja na bank po doświadczeniach z chłopakami zostanę z tydzień:-D Ale nie z powodu słabego przybierania na wadze a przez zółtaczkę:-(
Lucky miał poziom bilirubiny w 3 dobie 15,1 a D 13,4, a do domu wypuszczaja jak jest jednocyfrowy wynik. Czekałam z D az tydzień do 10,3. Wypłakałam wypuszczenie, bo już był naświetlany i nic to nie pomagało, karmiłam piersia i tez nic. Ale taka ich uroda. Przeszło po 2 tygodniach u D a u Luckiego po 4:-p:-D
 
reklama
Witam! Pisze do tych dziwczyn ktore jescze nie maja wozeczka. Ja wlasnie kupilam uzywanego bugaboo, i stwierdzam, ze jest sliczny, leciutki, swietnie sie prowadzi i latwo sklada:) Naprawde go polecam!!!! Na ebayu mozna go kupic w dobrej cenia!! A jesli chodzi o foteli to ja mam maxi cosi cabrio i tez go polecam:)
 
Do góry