reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy majóweczek

reklama
Dzięki. Siedzę i układam, przekładam i nie mogę się nacieszyć :) Już nic więcej nie kupuję z ciuszków. Mam dostać te w najmniejszym roziarze od kuzynki jeszcze na koniec, więc styknie chyba.
 
Mavika - upolowalas cudenka;)

A tu moje dzisiejsze:
Body 3,99/szt
2013-02-21 20.54.06.jpg

Spiworek 11zl:

2013-02-21 20.54.21.jpg
 
świetny wózek.
navika jaki piekny zestaw ciuszków!

Elsa my też kupiliśmy Espiro Modena :-)

Framama jestem bardzo zadowolona z tego wózka, solidnie wykonany, świetna amortyzacja, pojedzie po każdych myślę wertepach, bujanie jak w starych wózkach, no i spacerówka z prawdziwego zdarzenia. Oglądaliśmy wiele modeli, ale ten spełnia wszystkie nasze oczekiwania. Pewnie jakieś wady wyjdą w praniu, bo nie ma wózków idealnych, ale zalety jednak są górą :)

Kasienka, Mavika gratulacje łowów, teraz tylko stroić malców :)
 
świetne zakupy mamuśkiQ
Elsa ja z powodu mozliwości bujania wybrałam ten wózek. no i spacerówka taka obszerna jest.
 
Dziewczyny ale narobilyscie zakupow :szok: i wszystki cudeńka !!!

Mavika świetna paczka ciuszków !!!

Ja wczoraj musiałam jeszcze raz pojechać do pracy dokończyć ostatnią sprawę i zawiozłam L4... Po drodze pomyślałam że wpadnę do sklepu/hurtowni i zrobię zakupy z akcesoriów żeby już te pierwsze rzeczy mieć i kupiłam:
  • butelki LOVI seria medical 150 ml i 250 ml - bratowa mi doroadziła żeby kupić jedną większą bo może się przydać do rozrabiania mleka jakby nie było pokarmu mojego
  • smoczki uspokajaczki LOVI - LOVI z tej kolekcji Hot and cold w opakowaniu sa dwa jeden z malpka drugi pingwinkiem
  • termoopakowanie LOVI - szaro-niebieskie bo będzie mi pasowało do wózka :-D
  • wkładki laktacyjne Canpol EasyStart - moja bratowa używała i bardzo sobie chwaliła
  • torebki do mrozenia mleka - a nóż będzie dużo i będzie co mrozić ;-) jak nie to komuś odsprzedam.
  • śliniaki 3 pack
  • termometr do kąpieli - żółtą kaczuszkę
  • nożyczki z zaokrąglonymi koncami
  • aspirator z canpola - chcialam fride ale pani mi doradzila, ze canpolu jest lepszy bo nie trzeba kupowac dodatkowych filtrow do srodka bo tam jest jakos innaczej zrobione ze glutki sie zatrzymuja w pojemniku i wystarczy tylko otworzyc i wyplukac. no i w dodatku byl tanszy 5 zl tanszy bo akurat jakas promocja.
  • ceratki higieniczne - takie 120 x 60 - polozna na sr polecala zeby polozyc sobie pod przescieradlo i na jednej takiej jezdzic w samochodzie w razie jakby wody mialy odejsc niespodziewanie...
  • łancuszki do smoczka
  • szczotke na palec do mycia dziaselek
  • myjke z frotki do zakladania na reke do mycia malucha
  • i malutki grzechotko gryzaczek :) taki Produkty - Canpol tylko dinus jest niebieski nie czerwony

wydalam troche grosza ale z akcesoriow mam juz chyba wszystko co na poczatek jest potrzebne :tak: musze to sprawdzic z lista...

A jesli chodzi o wózek to moj jedo fyn bedzie do odbioru juz a 2 tygodnie :-D:-D:-D i tez kupilam stacjonarnie w hurtowni bo wyszlam z zalozenia ze w razie reklamacji to jest gdzie sie udac i rozmawiac z "zywym" czlowiekiem a dodatkowo niektore naprawy oni moga robic na miejscu bo maja elementy ktore najczesciej moga ulegac uszkodzeniu ...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry