reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy majóweczek

reklama
A, powiem Wam jeszcze, że widziałam ostatnio na żywo Mutsy Evo - cały czarny - jak dla mnie jest super! Polecam do rozważenia tym, ktore chcą czegoś nowoczesno-minimalistycznego...
Aż szkoda, że ja już mam wózek...
 
Tez zycze wam pieluszkowej wytrwalosci i chetnie poslucham relacji:-D Ja jak wiekszosc tutaj jestem za leniwa na takie pieluchy... Za duzo sie nasluchalam jak to moja mama tetrowe pieluchy prasowala po nocach jak kolke mialam:-D
 
Dziewczyny poradźcie coś na temat mebelków dla dzidziusia:)? Kupujecie jakieś firmowe mebelki czy zwykłe takie łóżeczko? A czy wiecie jakie materace są najlepsze, bo wiem, że mnóstwo rodzai teraz jest na rynku i nie wiem jaki kupić by należało.

_Olga_ ten Mutsy Evo bardzo fajny, ale ja też już kupiłam wózek, zdecydowałam się jednak na Volana z knorrbaby. Też taki nowoczesny mi się wydaje. Teraz już czekam tylko aż go przyślą:)
 
MoNiaant - my łóżeczko mieliśmy od rodziny, tylko odmalowaliśmy na nowo; rozmiar 140x70cm, to takie większe - dłużej posłuży (jak Antek gdzieś teraz na wyjazdach np. śpi w taki 120x60 to strasznie się obija o szczebelki).. Co do reszty sprzętów to my wszystko mamy z Ikea : przewijak, wanienka, wkłady do przewijaka, jakieś pudełka na drobiazgi, osłonki do łóżeczka, kocyki, pościel... może mało oryginalnie, ale tanio i bdb się spisuje :tak:
A materac do łóżeczka kupiłam kokosowo-gryczany - dość twardy, chyba małemu dobrze się śpi...
 
o pieluszkach wielorazowych dziś było w DDtvn więc na stronie ich znajdziecie powtórkę:-)

ja materac też miałam ten kokosowo-gryczany,byłam zadowolona i tym razem też raczej taki właśnie zakupie:-)
 
Dziewczyny poradźcie coś na temat mebelków dla dzidziusia:)? Kupujecie jakieś firmowe mebelki czy zwykłe takie łóżeczko? A czy wiecie jakie materace są najlepsze, bo wiem, że mnóstwo rodzai teraz jest na rynku i nie wiem jaki kupić by należało.

_Olga_ ten Mutsy Evo bardzo fajny, ale ja też już kupiłam wózek, zdecydowałam się jednak na Volana z knorrbaby. Też taki nowoczesny mi się wydaje. Teraz już czekam tylko aż go przyślą:)

Ja mebelki na razie odpuszczam, bo malutka z nami w sypialni będzie spała.
Łożeczko kupię zwykłe, takie 3 poziomowe z wyjmowanymi szczebelkami.
Wanienkę mam z Ikea,pościel też, przewijak taki na łóżeczko.
O mebelkach pomyślę, jak podrośnie.
 
te wielorazowe można na zwykłego pampersa jak dzięcko będzie musiało być szeroko pieluchowane, Elenkę pieluchowałam tak poł roku , bo miała dysplazję, ale pomogło, oby Franek nie musiał, bo już mi go żal, maj pewnie upał a tu tyle pieluch między nogami
 
reklama
Do góry