reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy majóweczek

reklama
ALG ale zaopatrzenie zrobiłaś dla malucha:-)

Mi wczoraj kurier dostarczył:
  • płatki kosmetyczne dla malucha
  • podkłady poporodowe BabyOno
  • wkładki laktacyjne BabyOno na noc
  • Butelkę antykolkową TT 150ml

zastanawiam się tylko czy jedna mi wystarczy i nie dokupić drugiej? Jak myslicie?
A dzisiaj mam nadzieje druga paczuszka przyjdzie z akcesoriami dla małej:-)
 
ile kupić tych majtek poporodowych (jednorazowych)? Sprzedawane są w opakowaniu po 5, nie mam pojęcia ile się tego w szpitalu zużywa ....
 
super zakupy dziewczyny. Ja te higieniczne rzeczy to chyba dopiero koło maja kupię, a staniki do karmienia to już na pewno bo chyba cycki mi dalej rosną...
 
ile kupić tych majtek poporodowych (jednorazowych)? Sprzedawane są w opakowaniu po 5, nie mam pojęcia ile się tego w szpitalu zużywa ....

Szczerze odradzam jednorazówki są ochydne i niewygodne, wręcz fuj...
Osobiście używałam tych z siateczki, miękkie, delikatne, dość wygodne. Miałam dwie sztuki, wystarczyło. Szybko schnął ;)
 
ja początkowo myślałam o zwykłych tanich majtkach w jakimś ciemnym kolorze i tych mega podpaskach ale potem w sumie myślę że nie wiem czy dam rade łazić i się zmieniać co chwilę?
 
ja początkowo myślałam o zwykłych tanich majtkach w jakimś ciemnym kolorze i tych mega podpaskach ale potem w sumie myślę że nie wiem czy dam rade łazić i się zmieniać co chwilę?

Zaraz po porodzie to mnie położyli z samym "wiecheciem" między nogami i kosz postawili obok łóżka wraz z podkładami czystymi. Więc za bardzo się nie ruszałam. Dopiero na drugi dzień mogłam w ogóle się ruszyć. Lepsze są te wielorazowe gadki bo jak ich nie zaplamisz to nie musisz od razu zmieniać, co do podkładów to ja w domu używałam tych samych co w szpitalu Absorgyn.
 
reklama
Do góry