Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Heh w koncu ja cos kupilam moj pierwszy zakup, kolejny nie powtorzy sie za szybko, no chyba ze okaze sie we wtorek ze dziewczynka bedzie.
A wiec kupilam przewijak z pokrowcem uzywany w stanie idealnyn za 14 zl
A ja jeszcze nic nie kupiłam Mam książeczkę, którą dostałam od koleżanki i sweterek, który zrobiła moja babcia. No a mój mąż kupił na Allegro fotelik do samochodu 9-18 kg Rozwalił mnie tym kompletnie, bo najpierw to chyba nosidełko i wózek by się przydały, ale śmiertelnie poważnym tonem oznajmił, że przecież się przyda, a ma atesty, cena była dobra itd. Super jak facet tak się przejmuje i angażuje - to takie słodkie :-)
Żmuda facet racje ma bez fotelika cie nie wypuszcza ze szpitala a bez wuzka nie ma problemu. Wózek ci się przyda najwcześniej kilka dni po powrocie do domu a fotelik na powrót do domu