reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy majowek

reklama
ja mniej więcej odłożyłam co chce dla małego do szpitala, ale wszystko muszę jeszcze poprać, więc po świętach sporo roboty, będziemy też wtedy rozkłądać łóżeczko i przewijak, starszej teraz kupiliśmy nowy wózek, więc maluch ma upraną i przygotowaną gondole, a podwójny przywiozę od siostry jak już się urodzi, z kupnych rzeczy to muszę chyba dokupić jakiś płyn i dla mnie jakieś rzeczy do szpitala
 
Dziewczyny na kiedy macie termin? Ja na 12.05.2015, ale bede miała cc i 04.04.2015 w ta sobotę mam wizytę u gina wiec sie dowiem którego dokładnie :o
 
Nie śmiejcie się, ale jakie ciuszki zabieracie do szpitala mam na mysli komplety. Zupełnie nie wiem w co sie dziecko w szpitalu ubiera :o wystarcza pajace i body np. ? :)
 
ja zabierałam przy pierwszej w lutym co prawda, bodziaki na długi rękaw i do tego spodenki takie śpiochowe lub pajace na bodziaka, teraz podobne rzeczy mam przyszykowane, jedynie nie wiem co na wyjście, bo to pewnie ciepło będzie, a z takim maluchem to nie wyjdę na krótki rękaw
 
reklama
Witam.
Chętnie sprzedam nieotwarte! opakowanie kapsułek vit K+D - 75 szt. Bioaron.
Mam też do sprzedania (w dobrej cenie) nowy dwupak czapeczek wiosennych ze Smyka. rozmiar 40-42 to tak na wiek 1-4 miesiecy.Jestem z Wrocławia, ale mogę wysłać jeśli ktoś będzie zainteresowany :)
 
Do góry