reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZAKUPY OGOLEM /polaczone tematy/

A ja zakupiłam na urodziny Frankowi Gbaby 19 sea. Jeszcze teściowa mnie prosiła by coś zakupić od nich i zdecyduję się najprawdopodobniej na Boikido (dzięki Eliza za pokazanie tych zabawek). Waham się czy stolik czy klocki czy pchacz z klockami. Eliza, a co ty masz z Boikido, co Gabi lubi najbardziej?
my mamy sam wózeczek i Gabi go uwielbia ..głównie za te labirynty po bokach :tak: ale fajny jest też ten z klockami :tak:
mamy też tą tablicę-
DREWNIANA INTERAKTYWNA TABLICA BOIKIDO SUPER! (1284601289) - Aukcje internetowe Allegro ale w sumie za tą cenę to trochę mało zabawy nią jest ;-)
 
reklama
Marta, czekam aż przyjdą, podejrzewam, że zainteresowanie będzie również u Stasia (jemu też kupiłam geomagi, ale dla "dużych - panels, z tym, że dopiero pod choinkę). W ogóle na przykładzie mojego starszaka stwierdzam, że klocki to najlepsza zabawka, geomagi się kwalifikują no i teraz jeszcze myślę o tych drewnianych z Boikido.

Eliza, no właśnie w stoliku też jest labirynt, a osobno też mają, rozważam. :-)
 
marta dzięki, dobrze wiedzieć że sie sprawdza:)

eliza fajny sklep już wybrałam z niego prezenty dla bratanic:)))
 
Ostatnia edycja:
A ja wam powiem ze Julka się magnetycznymi klockami wcale nie interesuje:( A zamówiłam jej od babci drewniany wózek co Eliza polecała i szmacianą lalę do tego:)
 
no własnie ja tez mysle jeszcze nad klockami drewnianymi i tymi geomagami, bo musze powymyslac prezenty jescze od tesciów i szwagierki wiec mam co wymyslac....
zastanawiam sie jeszcze co lepsze czy
TELETUBISIE - DOMEK PIĘTROWY TELETUBISIÓW - TOMY (1284127868) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
czy
Playskool CENTRUM MUZYCZNYCH AKTYWNOŚCI 39125 (1296701211) - Aukcje internetowe Allegro
mi osobiście bardziej podoba sie druga propozycja :) widziałam tona "żywo" i bardziej do mnie przemawia;)
 
reklama
Do góry