reklama

Zakupy spożywcze przez internet w Warszawie

Temat na forum 'Polecam - Odradzam' rozpoczęty przez aniawt1234, 2 Październik 2008.

1. aniawt1234

aniawt1234

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witajcie, czy znacie jakiś godny polecenia internetowy sklep spożywczy?

2. Dominika28

Dominika28 Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Frisco. Bardzo wygodna sprawa. Mają nawet serwis Frisco bABY oraz produkty dla mam (wkładki laktacyjne itp).

3. reklama
  4. blond_20

blond_20 Czarownica

Najlepsze odpowiedzi:
    0
  5. mamaWeroniki

mamaWeroniki

Najlepsze odpowiedzi:
    0
  6. neritum

neritum

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    A ja frisco nie polecam właśnie, choć jeszcze do niedawna byłam bardzo zadowolona z tego sklepu - pomimo stosunkowo wysokich cen mieli naprawdę fajne produkty i szeroki wybór, a drobne reklamacje załatwiali szybko i bardzo miło. Zdanie zmieniłam po ostatniej dostawie, w której dostałam owoce nadające się tylko do wyrzucenia.
    Tak więc teraz właśnie szukam jakiegoś innego sklepu.
    Z Leclerc'a kiedyś korzystałam, ale - jeśli dobrze pamiętam - tam trzeba płacić za dostawę i ta cena rośnie wraz z cieżarem zamówienia (we frisco dostawa jest za darmo, ale trzeba zamówić na co najmniej 150 zł).

7. Evergreen

Evergreen Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Jeśli może być wegetariański, ze zdrową żywnością, to ja polecam swój:) : Evergreen bo nawet w Warszawie się mieści, więc można odbierać osobiście.

8. emigotek1975

emigotek1975

Najlepsze odpowiedzi:
    0
  9. ratownikok

ratownikok

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja za to polecam WoleWygodniej.pl Co prawda obecnie nie dowożą w Warszawie ale mam informacje że niedługo zaczną. Korzystam z ich usług w innym mieście i jestem bardzo zadowolona a ich opcja zakupów z różnych sklepów jest po prostu zbawieniem!

10. reklama
  11. kinga@blacklot.pl

kinga@blacklot.pl

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja osobiście polecam sklep internetowy SuperDelikatesy.pl - Szybko, Łatwo, Wygodnie. Robię tam zakupy od jakiegoś miesiąca i jeszcze nie miałam żadnych problemów. Panel jest bardzo prosty, dzięki czemu zakupy można zrobić bardzo szybko i bez żadnego problemu.

Warzywa i owoce zawsze są świeże, a daty ważności produktów długie - To ważne, ponieważ w ostatnim sklepie miałam z tym problem. Jak przywieźli mi towar to 1/3 produktów miała 1 lub 2 dni do spożycia - Porażka!!!

W Super Delikatesach nie maiłam tego problemu. Dostawcy są bardzo mili, pomagają i przede wszystkim z chęcią słuchają propozycji ze strony klientów. Do zakupów bardzo często dorzucają jakiś gratis co również jest bardzo miłe. :-D

Ostatnio znalazłam nawet fanpage na FB. Czasem publikują ciekawe rzeczy :happy:
    Superdelikatesy | Facebook
    Gorąco polecam. :tak:

12. goodeye

goodeye Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Column 1
    [TR]
    [TD="width: 193"]Ja nie ufam zakupom żywności przez internet. Nigdy nie mam pewności czy produkt, który widzę na zdjęciu na stronie to ten sam, który dostanę.
    [/TD]
    [/TR]

Poleć forum