reklama

Zakupy spożywcze przez internet w Warszawie

Temat na forum 'Polecam - Odradzam' rozpoczęty przez aniawt1234, 2 Październik 2008.

1. aniawt1234

aniawt1234 Początkująca w BB

Witajcie, czy znacie jakiś godny polecenia internetowy sklep spożywczy?

2. Dominika28

Dominika28 Zaciekawiona BB

Frisco. Bardzo wygodna sprawa. Mają nawet serwis Frisco bABY oraz produkty dla mam (wkładki laktacyjne itp).

3. reklama
  4. blond_20

blond_20 Czarownica

5. mamaWeroniki

mamaWeroniki Początkująca w BB

6. neritum

neritum Początkująca w BB

A ja frisco nie polecam właśnie, choć jeszcze do niedawna byłam bardzo zadowolona z tego sklepu - pomimo stosunkowo wysokich cen mieli naprawdę fajne produkty i szeroki wybór, a drobne reklamacje załatwiali szybko i bardzo miło. Zdanie zmieniłam po ostatniej dostawie, w której dostałam owoce nadające się tylko do wyrzucenia.
    Tak więc teraz właśnie szukam jakiegoś innego sklepu.
    Z Leclerc'a kiedyś korzystałam, ale - jeśli dobrze pamiętam - tam trzeba płacić za dostawę i ta cena rośnie wraz z cieżarem zamówienia (we frisco dostawa jest za darmo, ale trzeba zamówić na co najmniej 150 zł).

7. Evergreen

Evergreen Zaciekawiona BB

Jeśli może być wegetariański, ze zdrową żywnością, to ja polecam swój:) : Evergreen bo nawet w Warszawie się mieści, więc można odbierać osobiście.

8. emigotek1975

emigotek1975 Początkująca w BB

9. ratownikok

ratownikok Początkująca w BB

Ja za to polecam WoleWygodniej.pl Co prawda obecnie nie dowożą w Warszawie ale mam informacje że niedługo zaczną. Korzystam z ich usług w innym mieście i jestem bardzo zadowolona a ich opcja zakupów z różnych sklepów jest po prostu zbawieniem!

10. reklama
  11. kinga@blacklot.pl

kinga@blacklot.pl Początkująca w BB

Ja osobiście polecam sklep internetowy SuperDelikatesy.pl - Szybko, Łatwo, Wygodnie. Robię tam zakupy od jakiegoś miesiąca i jeszcze nie miałam żadnych problemów. Panel jest bardzo prosty, dzięki czemu zakupy można zrobić bardzo szybko i bez żadnego problemu.

Warzywa i owoce zawsze są świeże, a daty ważności produktów długie - To ważne, ponieważ w ostatnim sklepie miałam z tym problem. Jak przywieźli mi towar to 1/3 produktów miała 1 lub 2 dni do spożycia - Porażka!!!

W Super Delikatesach nie maiłam tego problemu. Dostawcy są bardzo mili, pomagają i przede wszystkim z chęcią słuchają propozycji ze strony klientów. Do zakupów bardzo często dorzucają jakiś gratis co również jest bardzo miłe. :-D

Ostatnio znalazłam nawet fanpage na FB. Czasem publikują ciekawe rzeczy :happy:
    Superdelikatesy | Facebook
    Gorąco polecam. :tak:

12. goodeye

goodeye Zaciekawiona BB

Column 1
    [TR]
    [TD="width: 193"]Ja nie ufam zakupom żywności przez internet. Nigdy nie mam pewności czy produkt, który widzę na zdjęciu na stronie to ten sam, który dostanę.
    [/TD]
    [/TR]

Poleć forum