reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Zakupy spożywcze przez internet w Warszawie

reklama

Dominika28

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Frisco. Bardzo wygodna sprawa. Mają nawet serwis Frisco bABY oraz produkty dla mam (wkładki laktacyjne itp).

Rozwiązania
0
A ja frisco nie polecam właśnie, choć jeszcze do niedawna byłam bardzo zadowolona z tego sklepu - pomimo stosunkowo wysokich cen mieli naprawdę fajne produkty i szeroki wybór, a drobne reklamacje załatwiali szybko i bardzo miło. Zdanie zmieniłam po ostatniej dostawie, w której dostałam owoce nadające się tylko do wyrzucenia.
Tak więc teraz właśnie szukam jakiegoś innego sklepu.
Z Leclerc'a kiedyś korzystałam, ale - jeśli dobrze pamiętam - tam trzeba płacić za dostawę i ta cena rośnie wraz z cieżarem zamówienia (we frisco dostawa jest za darmo, ale trzeba zamówić na co najmniej 150 zł).

Evergreen

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Jeśli może być wegetariański, ze zdrową żywnością, to ja polecam swój:) : Evergreen bo nawet w Warszawie się mieści, więc można odbierać osobiście.

Rozwiązania
0
Ja za to polecam WoleWygodniej.pl Co prawda obecnie nie dowożą w Warszawie ale mam informacje że niedługo zaczną. Korzystam z ich usług w innym mieście i jestem bardzo zadowolona a ich opcja zakupów z różnych sklepów jest po prostu zbawieniem!

Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Ja osobiście polecam sklep internetowy SuperDelikatesy.pl - Szybko, Łatwo, Wygodnie. Robię tam zakupy od jakiegoś miesiąca i jeszcze nie miałam żadnych problemów. Panel jest bardzo prosty, dzięki czemu zakupy można zrobić bardzo szybko i bez żadnego problemu.

Warzywa i owoce zawsze są świeże, a daty ważności produktów długie - To ważne, ponieważ w ostatnim sklepie miałam z tym problem. Jak przywieźli mi towar to 1/3 produktów miała 1 lub 2 dni do spożycia - Porażka!!!

W Super Delikatesach nie maiłam tego problemu. Dostawcy są bardzo mili, pomagają i przede wszystkim z chęcią słuchają propozycji ze strony klientów. Do zakupów bardzo często dorzucają jakiś gratis co również jest bardzo miłe. :-D

Ostatnio znalazłam nawet fanpage na FB. Czasem publikują ciekawe rzeczy :happy:
Superdelikatesy | Facebook
Gorąco polecam. :tak:

reklama

goodeye

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Ja nie ufam zakupom żywności przez internet. Nigdy nie mam pewności czy produkt, który widzę na zdjęciu na stronie to ten sam, który dostanę.

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry