reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy.... Wszystko dla naszych Dzieciaczków

KPJM - dziekuje Ci bardzo za wyczerpująca wypowiedz :-) Tak wlasnie myslalam, ze pewnie na poczatek to mala buteleczka.. Ale wolalam sie upwenic, bo ja zielona wtym temacie :-)
A po porodzie jak wszystko bedzie dobrze z karmieniem piersia to wtedy wlasnie mam zamiar kupic laktator AVENT :-)
 
reklama
Ja się zaopatrzyłam w butelkę LOVI.
LOVI

Kusiła mnie jeszcze ta samosterylizująca ale takie zakupy jak już będę ich potrzebowała w 100%.
 
My uzywalismy AVENTA - butelki, laktator, sterylizator, nawet miałam przez jakis czas ich wkładki laktacyjne i sprawdzało sie to znakomicie. Tym bardziej ze wszystkie elementy do siebie pasują. Maja małe buteleczki 125ml i teraz tez juz zakupiłam takie na wszelki wypadek.

ja też już mam te buteleczki, właśnie z myślą, że będzie można przekręcać te różne cuda niekapki i inne
 
Ja też kupiłam avent jedną małą i jedną dużą, mnie przekonało, że niby ma podobną budowę do piersi i to że mam aktator tej firmy.
 
Ja mam jedną butelkę avent i zestaw butla z laktatorem lovi od siostry. Na razie mam nadzieję to wystarczy. Zastanawiam sie natomiast nad podgrzewaczem, jaki kupić:confused: I jeszcze mam pytanko do dziewcząt które już sie zaopatrzyły w prześcieradełka do łóżeczek na allegro, możecie polecić jakiegoś sprzedawcę:confused: Bo mam kilka typów, tylko zastanawiam się jakiej jakośći są te przescieradła.... Acha i jeszcze może pieluszki tetra i flanelka czy macie jakiegoś sprawdzonego, bo nie chcę wydawać kasy na coś co po dwóch praniach bedzie do wyrzucenia...:tak: Z góry dzięki;-)
 
Ja tez kupilam butelke z Aventu (+druga dostalam gratis), bo myslalam, ze mam laktator z tej firmy, ale okazalo sie inaczej :D gapa ze mnie i tyle. zreszta i tak musze kupic nowy laktator, bo polozna u nas w SzR powiedziala, ze lepiej nie uzywac po kims :( bo trzeba by go bylo sterylizowac w szpitalu i generalnie jest to nie wskazane, wiec lepiej kupic nowy :( i znów wydatek ... ale teraz chyba kupie z aventu, chociaz polozne polecaja firme medela.
 
I jeszcze mam pytanko do dziewcząt które już sie zaopatrzyły w prześcieradełka do łóżeczek na allegro, możecie polecić jakiegoś sprzedawcę:confused: Bo mam kilka typów, tylko zastanawiam się jakiej jakośći są te przescieradła.... Acha i jeszcze może pieluszki tetra i flanelka czy macie jakiegoś sprawdzonego,


Gabi ja wszystkie te rzeczy kupiłam u jednego sprzedawcy z mojego miasta.
https://www.babyboom.pl/forum/#usr_10937694http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=4222926
Pieluchy tetrówki ma cieńsze i grubsze różnych rozmiarach....flanelkę tez ma w różnych wzorach.
 
dziewczyny a jak macie zamiar ubrac dzidzie na wyjscie ze szpitala ? bo ja myslalam o kaftaniku i spioszkach no i oczywiscie malego w rozek włozyc a Wy ??
jakie macie propozycje na upalny dzien a jakie na deszczowy :zawstydzona/y:?
 
reklama
Do góry