reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy

reklama
ja miałam jedną dużą torbę spakowaną miesiąc wcześniej i tak wszystko sie potoczyło szybko że lewatywa nie była potrzebna bo miałam na czczo cesarkę w 36tc a pielęgniarka sama w torbie znalazła wszystko dla maluszka.Jak sobie przypomnę mój poród... ciekawa jestem czy teraz też będzie tak szybko i o 4 tyg. za wcześnie
 
Saly wcale się nie dziwie że żyrafki sa na topie bo są przesłodkie Twój komplecik jest rewelacyjny z pajacykiem a ja uwielbiam pajacyki. Jak spotkam coś z żyrafką to szybko kupuję :tak:
 
saly - nic dodać, nic ująć, żyrafy są the best, coś czuję, że motywy z żyrafami zainspirują przy zakupach:)) No i myślę, że po Hortonie w tym sezonie będzie wysyp słoni i mrówek:)
 
Saly- żyrafki są przesłodkie:-). Bardzo mi się podobają.
Ja wczoraj kupiłam malutkie skarpeteczki z grzechotkami- słonikami.
Ale zdjęcia ciuszków dopiero załączę jak pójdę sobie na zwolnionko lekarskie 9pewnie pod koniec kiwetnia), bo teraz jak wracam do domku ok 18- 19, to już nie mam na nic siły.
 
reklama
Do góry