reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy

reklama
Samhain śliczne te Twojw zakupy ale się uśmiałam jak przeczytałam o tym siusiaczku boskie:-)
Joasia faktycznie ja też polecam leżaczek z fisher u nas przy pierwszym dzidzisiu baaardzo się sprawdził:-)
 
Ten drugi to chyba Amandia kupiła, zdjęcia są na może 3 stronie (coś na początku).
Skoro mówicie że przydatne to i ja może zainwestuję w taki
 
Ona_mika leżaczki-bujaczki są świetne, tez polecam ;)) Dzieci je uwielbiają, a mamom ułatwiają życie - malucha można pobujać, ustawić półsiedząco żeby pomagał gotować obiad ;) zabrać gdziekolwiek. Czasem uśpić kiedy ma gorszą noc - łatwiej niż na rękach. No i opcje z wibracjami i pałąkami z zabawkami to kolejne możliwości :)
Fisher price ma rewelacyjne modele, też oglądamy jeden.
 
Samhain skoro tak mówisz a jesteś tu weteranką co do wychowania dzieci i do tego synusiów :) to musi tak być, ja poczekam aż wy poszukacie i doradzicie,a ja wtedy coś wybiorę bo zielona jestem :)
 
Ja sie tez dosc dlugo zastanawialam nam lezaczkiem takim, ale poniewaz musimy przeciac teraz koszty finansowe na razie musi wystarczyc fotelik ktory sie buja, a ze ma ta raczke to tam przypne jakies maskotki z maty edukacyjnej i na razie niestety musi wystarczyc. Ale rzeczywiscie jak widzete bajery z fisher price to dostaje amoku i oczoplasu, bo sa genialne:-D
 
reklama
Moje apteczne zakupy:
Oilatum 500ml - 55zł
Sudocrem 250g - 26zł
Maść Cholesterolowa 120g - 8,50zł
Oliwka Bambino - 8zł
Bepanthen maść - 13zł

Zamówiłam przez aprekę internetową dlatego ceny w miarę przystępne.
Czekam też na dostawę pieluszek i innych gadżetów z Allegro,
 
Do góry