reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy

Rotaneczko jako szczesliwa posiadaczka kilku stanikow ciazowych moge polecic te firm Mitex Naturana i Alles. Triumph według mnie nie jest wart swojej ceny. Według mnie staniki Alles w przypadku sporego biustu (80 F) lepiej się sprawdziły świetnie biust trzymały i były bardziej elastyczne. Ja kupowałam staniki na allegro :). Naturana ma fajne bawełniane ale trochę mniej elastyczne. Ale komfort noszenia spory.

Izoldzia Triumph do karmienia szału nie robi mnie mocno rozczarował. Jakość nijak ma się do ceny.
 
reklama
Rowniez mam zamiar zakupic majtki jednorazowe, bo to zawsze wieksza pewnosc, ze nic nie wycieknie, niz klasc nie wiadomo ile podpasek.
Tak jak pisalam wczesniej tutaj wszytsko daja w szpitalu. Pytalam sie bratowej odnosnie tych pizam, wiec mozna wziasc to co przyszlej mamie pasuje, nikt nie robi problemu czy ona w koszli nocnej czy pizamce. :-):-)
 
ja się rozglądałam dzisiaj za biustonoszami ale jakoś nie mogę się zabrać do dokładnego zmierzenia się i wogóle..

A wogóle to pojechałam dzisiaj z moim G. na zakupy no i miałam kupić tyle rzeczy a w końcu kupiłam tylko 2kremy nivea na odparzenia, krem z filtrem do twarzy nivea, husteczki nivea sensitive, mydełko w kostce nivea (chiałam kupić jakiś żel do kąpieli ale na opakowaniach pisało że od 1m-ca życia, albo od 12m-ca no więc nie brałam), patyczki kosmetyczne i szczotki do mycia butelek. No i zastanawiałam się nad Sudokremem ale zrezygnowałam skoro już wzięłąm 2 na odparzenia. A może jednak to kupić?? Doświadczone mamusie, jak sądzicie??

No i jeszcze byłam w biedronce i kupiłam 2pacz. body (po 2szt w każdej) i proszek lovela do białego.
(Wklejam zdjęcia body, tylko że jeszcze tego nie wyprałam i nie wyprasowałam bo do tego się zabiorę jak będę miała więcej ubranek):
rozm.62
IMG_0657.JPG

IMG_0656.JPG

rozm.68
IMG_0655.JPG

IMG_0653.JPG
 
A ja kupiłam taki bujaczek (chyba z wibracją) nie wiem bo jeszcze baterii nie kupiłam do niego , i ma jakieś melodyjki.
bouncerpr1.jpg


Nie wiem dziewczyny czy w Polsce już jest coś takiego jakby było to ponoć warto kupić , tutejsze mamusie bardzo sobie chwalą i polecają , a chodzi mi o podgrzewacz do chusteczek

podgrzewaczpi2.jpg


Wiem że to niektórym może się wydać zbędne , ale mojej koleżanki maluch niecierpiał zimnych chusteczek i darł sie w niebogłosy kiedy był nimi wycierany.
 
Galareciu, śliczne body, co do sudokremu, to podobno jest najlepszy, ale przyznam, że tego z Nivea nie używałam, więc nie mam porównania, jak dobrze pójdzie, to może dostaniesz małe pudełeczko w reklamowej walizeczce w szpitalu, o ile jeszcze dają coś takiego.
minkota, ten podgrzewacz do chusteczek to faktycznie brzmi luksusowo :))) a leżaczek fajny
 
Galarecia body superanckie rany jak tak czytam to wychodzi na to że tylko ja siedzę na tyłku i nic nie kupuję :-) ale moze rusze sie po te bodziaki jak na razie wzięłam sie za robienie sweterka na drutach:-).Jeśli chodzi o krem to ja używam cały czas Nivea mialam tez sudocrem ale jakoś ten nivea jest poręczniejszy bynajmniej dla mnie .

Minkota bujaczek super moja kumpela miała podobny chyba z fischer price mama jej z Kanady przywiozła jej maluch był zadowolony a teraz chyba moja Zuzia go odziedziczy bo jej synuś juz wyrósł:-) ,a ten podgrzewacz do chusteczek niezły bajer :)
 
izoldzia no właśnie też mi się ten nivea wydał poręczniejszy. Nie wiem tylko jak się sprawdzi jak bąbelek się urodzi. Zobaczymy. Ale skoro mówisz że Ty używasz i Ci bardziej pasuje.. Ja w sumie się zastanawiałam bo cena sudokremu nie jest mała.. Za 60g w promocji widziałam cenę chyba 12.99zł w rossmanie a za 125g 21.99zł. No a za 100ml tego nivea zapłaciłam w promocji 9.99zł (też w rossmanie).

A wogóle to przeraziła mnie cena kremu z filtrem:wściekła/y: Za chyba 75ml nivea zapłaciłam 23.99zł (w rossmanie)??:wściekła/y::szok: No poprostu kosmos.. A jak poszłam do Smyka to tam był taki sam za 31.99zł:szok: No i zwykłe mydełko dla niemowlaków nivea kosztowało 2.99zł. A innych firm były po ok.1.30-50zł..
 
Galareciu niestety tego kremu z filtrem nie widziałam nigdy tańszego a szkoda ale jest bardzo wydajny

BYlam dzisiaj w rossmanie ale nie widziałam zadnej promocji na nivee może juz była alebo będzie
a wogóle SMYK to ma ceny z kosmosu ja obok niego mam sklep exlusive baby i wydawal mi sie drogi ale jest w nim większośc rzeczy tańsza niz w Smyku
 
reklama
mamo emilki- wóz na medal!!!! piekny!!!!
asioczku - dzieki , dzieki, dzieki!!!! myslalam o alles, wygladal solidnie obejrze jeszcze naturane bo wole szmatlawce....ale jeszcze raz baaardzo dziekuje!!!!
a ja tez juz podjełam decyzje odnosnie wozka- X lander x1- pojezdzilam po sklepie, obejrzalam caly....i faktycznie zarówno gondola jak i spacerówka nadaja sie do uzytku wiec planuje zakonczyc na x landerze zakupy wozkowe......solidny on starszliwie...taki....polno- wiejski, czuje ze smialo polatam z nim po lesie....z Maliną, Jagodą i psem......fakt ze ciezki ale taskac go nie zamierzam.....a jak bedzie okaze sie w praniu.....
 
Do góry