reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy

Asioczek i tutaj mnie zmartwiłaś bo ja mam wszystko z Tommee Tippee, dzisiaj Patryk kupił butelki i to dwie sztuki duże :( jakby tego było mało to niebieskie w stateczki w sam raz dla dziewczynki :) Zobczymy jak Ala nie będzie sobie dawała z nimi rady to też kupię Aventu, chociaz cholera i smoczki i butelki tanie nie były no ale trudno, człowiek uczy sie na swoich błędach.
 
reklama
Ona_mika to jest genialna sprawa. Pamiatka na cale zycie.:-D:tak: Ja w przyszlosci na pewno bede odbijac raczke i stopke. Moze jak postawi pierwszy kroczek to jej zrobie.
Amandia skoro dzisiaj kupil to moze uda sie jeszcze oddac do sklepu albo cghociaz wymienic na inne.
 
Amnadia nie przejmuj się butelkami. Jak już dawno doszłyśmy do wniosku każde dziecko jest inne. Może Tomeczek Asioczka nie chce jeść z tych butelek ale to nie znaczy że twoja dzidzia nie będzie chciała. Zresztą jak nie będzie chciała to jak podrośnie to na pewno je wykorzystasz :) Ja jeszcze nie mam butelek ale kupuje z TT :)
Do Aventu jestem uprzedzona bo mojej koleżanki synek miał straszne kolki po nich (a niby antykolkowa jest) i butelke musiała zmienić, więc nie ma reguły jak widzisz.

Aniu, Amnadia wózeczki super :)
 
Amandia dokładnie jest jak pisze Misia może Alicji seria TT przypasuje. Maja od taty tez dostaje typowo dziewczęce prezenty - typu kopara i resoraki.
 
Maja od taty tez dostaje typowo dziewczęce prezenty - typu kopara i resoraki.

Przynajmniej nie będzie całkowitej wymiany zabawek i ścisłego podziału, będzie jakaś część wspólna ;-) Ja też miałam kiedyś bazę wojskową pod krzesłem (jak byłam dziewczynką) i łaziłam po drzewach z łukiem. A moi synowie trenują przed juniorem na BabyBorn :sorry2:

Dziewczyny, zakupki świetne (Aniu teściowej pozazdrościć:tak:) A wózek taki... retro :-)

Co do TommeeTippee to mimo że nie planuje używać, też mam butelki i smoczki do uspokajania właśnie TT, okaże się "po" czy będą dla młodego czy do zabawy. Podoba mi się ich kolorystyka i działanie (to ostatnie do sprawdzenia na własnym potomku, ale liczę że będą mu odpowiadać).
 
Samhain Maja lalkę oidda resoraka nigdy ;). Z kuzynem w Sweta sie wymieniala. Lalki jej nie kreca, ale koleji samochody i owszem a najfajniejsza jest taty szafa z narzedziami ;)
 
Dalej mam dylematy wanienkowe - czy komoda kąpielowa, czy wanienka na stelażu, czy szafka z wanną i przewijakiem... oglądam i oglądam... na pewno odpada na prowadnicach na wannę, bo wanna narożnikowa i wydaje mi się, że za nisko, żeby było wygodnie. A może mała wanienka fisher price?

FISHER PRICE WANIENKA RAINFOREST NOWOSC WYS.12H (393433918) - Aukcje internetowe Allegro

do postawienia na blacie przy umywalce? Albo takie cudo?

SKLADANA WANIENKA (395293909) - Aukcje internetowe Allegro

Co myślicie o takich malutkich wanienkach? Sprawdzają się? Ile mogą posłużyć?

A tu coś dla mam zainteresowanych chustami:

http://kinderbajer.pl/shop/rezultaty2.php?wyrazenie=chusta
 
Ostatnia edycja:
Ja dziś nabyłam w TESCO siedmiopak body na krótki rękaw za 39 zł, uważam, że tanio jak barszcz :-)
Poza tym jeszcze w pobliskim lumpexie komplet body na krótki rękaw + pajacyk za 9,50. Łącznie z tym, co zostało po Monice i co dostałam, mam już wszystko z ubrań, brak mi tylko sweterka, ale to pikuś
 
ja zakupiłam rożek na allegro miałam jeden po Krzysiu ale chce mieć jeden do szpitala nowy a tak wyglądają Cieplutki rożek z kokardą od ANABET ! 27 wzorów
all_payments.gif
(8 pkt.)
 
reklama
RAPUNZEL no to chyba kupiłam podobny komplecik tez siedmiopack w rozmiarze 0-3miesięcy za 17.50zł trafiłam na wyprzedaz a własnie propo sweterka to powinnam juz go zszywac a jakos nie mam weny .Ale chyba się zabiorę i dokończę.

Sylwia wanienki super ja kupując kierowałam się wielkościa a zresztą wanienkę kupił mój mężuś jak ja byłam w szpitalu zwykłą najprostszą .............
 
Do góry