reklama

Zakupy

reklama
anoli jestem w szoku, ile ty masz ubranek, jak starannie poukładane i jak fajnie różowo w szufladach

Cyprysiowa super wózio, extra kolorek,
masz rację 6ms maluch może już jeździć w spacerówce

ja nie kupuje nowego wózka bo mam po mojej Natali, wogóle niezniszczony głeboki wózek TAKO CITY VOJAGER czerwony z czarnymi wykończeniami, ale na pompowanych kołach bo polskie chodniki i wysokie krawęźniki nie są przyjazne naszym wózką.....no a na lato to przesiadka może już w spacerówke bo lżejsza,
 
Anoli ale masz dużo tych ubranek :szok: Ja chyba nawet połowy z tego nie mam, ale mój narzeczony stwierdził, że już wystarczy i na razie więcej nie kupujemy. Jak się okaże, że za mało to najwyżej dokupimy po urodzeniu Maluszka ;-)
Cyprysiowa wózeczek pierwsza klasa :tak:
 
Agga mebeliki śliczne, troszkę Ci zazdroszczę całego zestawu.

My dopiero za dwa lata będziemy szykować cały pokoik dla dziecka. Na razie będzie musiało się męczyć z nami :-)
 
Agga mebeliki śliczne, troszkę Ci zazdroszczę całego zestawu.

My dopiero za dwa lata będziemy szykować cały pokoik dla dziecka. Na razie będzie musiało się męczyć z nami :-)

Dziękuję,to był chyba najtańszy zestaw jaki znalazłam a w sumie to był prezent od szwagierki :tak:sami byśmy nie kupili takiego bo jak dla nas to i tak drogi :tak: a i nasza mała też będzie z nami w sypialni,ale na szczęscie nasza sypialnia jest duża więc się spokojnie pomieścimy;-)
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry