reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy

Przyznam się dziewczyny że ja nie wytrzymałam, jak się dowiedziałam że mam córcie to pojechałam na zakupy i co nieco zakupiłam, ale nie urywam metek w razie czego jakby się lekarz pomylił.
 
reklama
Ja już mam "conieco"...jestem w trakcie kompletowania wyprawki...trochę nowych ciuszków trochę od przyjaciółki...narazie unisex bo pomimo tego że będzie chyba córeczka to jednak "chyba" robi wielką różnicę..haha:-D o wózek i fotelik samochodowy się nie martwię bo dostanę to w prezencie od szefostwa:-) i to taki jaki sobie zażyczę i dzięki temu odejdzie mi trochę wydatków:-)
 
Misiówka to prawda...Pracuję w hurtowni art.niemowlęcych i różnie to bywa z szefostwem, ale faktycznie pokazali klasę....:-)
 
Wczoraj odwiedziła nas niespodziewanie sasiadka, a ja byla w trakcie przegladania ciuszków od przyjaciółki. Wiecie co, wyzwała mnie, ze nie wolno, ze za wczesnie, zwariowac mozna. Starsi ludzie to chodzace zabobony:)
 
zgadzam sie z Toba, ciagle slysze o jakis zabobonach. Czego to ludzie nie wymysla, ja wiele rzeczy kupilam zanim zaczelam planowac dzidziea teraz czekam na usg (31.07)i lece na zakupy, bo do tej pory wybieralam raczej neutralne kolory
 
Ja kupilam dzidziusiowi książeczki, wierszyki w twardej oprawie, zebym miała co czytać maluszkowi. Oprocz tego mam kupionych kilka ciuszków i upatrzony wózek.

jaki wózek ???? bo ja nic nie mam póki co ale tez juz myśle i oglądam nieśmiało !!


Yoka - super szefostwo!! pogratulować!

super pracownik :-D

no i j/w jaki wózek masz juz upatrzony ????
 
reklama
Moja szefowa chce żebym wybrała sobie Emmaljunge...podoba mi się model EDGE,ale to generalnie duży wózek a ja mam małe mieszkanko i wąski przedpokój więc muszę myśleć praktycznie...może Deltim X-lander nad modelem się jeszcze zastanawiam...wiem że napewno wejdą nowe modele w sierpniu więc mam jeszcze trochę czasu by wybrać:-)
 
Do góry