reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy:):)

reklama
Mihir - przede wszystki gratuluję dzidziusiów - musisz zrobić 2 suwaczki

z której stronki te bluzeczki- zwłaszcza ta 1 i ta ostatnia?
 
no to nieźle okazuje się że w polsce mothercare ma może i ładne żeczy ale i drogie
a H&M nawet nie ma ładnych

ja dziś kupiłam świetne spodnie właśnie w mothercare za 30f to wychodzi taniej jak w polsce a H&M tu mają świetne rzeczy i na pewno nie czarne i workowate pozatym next jest najlepszy są bluski około 10F oczywiście rzeczy nowe więc wcale nie są drogie, współczuje tak samo z Avent jest wszystko dla maluchówi pewnie ceny takie jak w polsce albo tańsze to straszne bo tu wydaje się to o wiele tańsze i zresztą w porównaniu z zarobkami takie jest jeśli chciałybyście coś z tej firmy ja mam pełny dostęp i zniżkę np kąplet 2 butelki po125ml i 2 butelki po260 kosztują na polskie 90zł pozatym sterylizatory i odciągacze mleka co chcecie prosto ze sklepu oferuję pomoc

pozdrawiam
 
Mihir krem Mustela jest fajny ale nie wiem, czy wart az takiej ceny. Koszt ok 100zl. Plusy wg mnie to to, ze ładnie się rozsmarowuje i nawet wieczorem czuc go jeszcze tzn, skóra taka mięciutka i gładka. Pachniue ładnie ale dość intensywnie. Są kobitki, które nie lubia takich dosadnych zapachów. Mnie nie przeszkadza. Mimo to spróbuję czegoś tanszego dla porównania. Aptekarz bardzo zachwalał Fissan, hmm.
 
dla Mihir - sprostowanie dot. H&M. W King Crosie też jest dział dla ciężarówek i co ciekawe... ciuchy o wiele ładniejsze niż w Starym Browarze ::) Zaszalałam i kupiłam sobie za przyzwoleniem męża (stał obok i widział moje niezdecydowanie więc kazał iść do kasy ;) ) spodnie na lato. 100% lnu, kremowe w lekkie prążki, z gumą na pasie i wiązane na bioderkach delikatnym sznureczkiem. Co ciekawe, na długości 3/4 mają po bokach guziczki więc można je podwinąć i zrobić z długich krótsze. Cena była mniej zachwycająca, bo 129 zł, ale skoro mąż był za...
 
cynamonka ja też bym poleciłą Fissan. Cena bardziej przystępna, a wiem że trochę tego się zużyje do końca ciaży. Mi go poleciła doktorka przy poprzedniej ciąży (mówiła mi że sama go stosowała), ale to tylko moje zdanie.
 
dziewczyny mozecie polkecic jakies fajne i wygodne spodnie ciazowe albo jakies fajne sklepy moze ktoras zna jakies fajne we wrocku pozdrawiam :laugh:
 
reklama
Niestety ja nie moge Ci pomoc..ale za to ostatnio..przed tym jak zachorowalam..bylam w Poznaniu..w mother care..zobaczylam spodnie..wcale nie za ladne..takie zwykle raczej..cena mnie zaskoczyla..jedyne ;) 249 zlotych..i naprawde nic fajnego teraz na nas nie ma..
Ja was dalej namawiam:p
Szturmujcie lumpy:p
 
Do góry