reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy:):)

dzieki to chyba dobry pomysl :laugh: kolo mnie jest chyba z 5 roznych lumpeksow musze sie przejsc bo juz praktycznie w nic nie wchodze i chyba zaczne pozyczac od meza ;) w poprzedniej ciazy pod koniec tylko w jego spodnie wchodzilam ;D a po ciazy niestety nie mogl juz w nich chodzic bo nawet na niego byly za duze a naprawde kawal chlopa z niego pozdrawiam cie serdecznie :D jak samopoczucie juz lepiej ?
 
reklama
Hej kobitki ja właśnie jestem na etapie testowania kremów przeciwko rozstępom ( może nie pomagają, ale napewno nie zaszkodzą ). Gorąco polecam krem Mammamia firmy Ziaja. Ładnie pachnie, dobrze się wchłania, daje poczucie lekkości i uelastycznienia a i cena całkiem do rzeczy ( naście zł )
Na swędzący brzuch dobrze robi piling pod prysznic a potem olejek lub krem ( no chyba, że tylko mnie tak wściekle swędzi skóra na brzuchu :)

Co do ciuchów to wczoraj zaszalałam w internecie i kupiłam majteczki ciążowe, sztruksową spudnicę na szelkach i delikatna bluzeczkę na letnie dni. Wszystko błękitne ( moja ostatnia faza) Czekam niecierpliwie na dostawę.

Co do dzidzi to mam różne pojedyńcze drobiazgi, a w sobotę znajoma chciała mi sprzedać bajerancki wózek. Zawahałam się i sprzedała innej chętnej. Był super, głęboki, spacerówka, foteli samochodowy, parasolka i inne bzdetki.

Cóż teraz trochę żałuję, ale jeszcze będą okazje.
 
Ja niby na wielkie zakupy się nie szykuję bo mam trochę ciuchów z poprzedniej ciąży, ale już sobie kupiłam dwie bluzeczki ala tuniczki, rozszerzane u dołu.
W sobotę na targu kupiłam fajne brązowe spodnie nie ciążówki, ale pas mają tak jakby z gumy ze sznureczkiem i potem będzie można opuścić je pod brzuszek  ;D. Trochę sie obawiałam bo bez mierzenia, ale tylko 38 zł więc wzięłam i myślę że będę zadowolona.
 
ja już powoli w nic nie wchodzę sprzed ciąży. Zawsze nosiłam dopasowane ciuchy z ewentualną rezerwa na jeden kilogram. Chyba sama wybiore sie w podróż po lumpeksach :), szkoda mi na szmatki na tak krótki okres czasu.
 
ja tez w koncu cos musze kupic bo zostaly mi jedynie ogrodniczki z poprzedniej ciazy jednak nie ciazowe takie zwykle :laugh: mam jeszcze takie a' la dresy ale jak w nich siadam to czuje jak bym miala zaraz peknac tak uwieraja ;D wiec najwyzszy czas cos sobie fundnac ;) pozdrowionka
 
Jesli chodzi o zakupy dla mnie to poszalałam i kupiłam w sklepie internetowym "9fashion" spodnie (129,- zł) i bluzkę ( :)79,- zł) , zamówiłam jeszcze dżinsy :)
Dla maluszka jeszcze nic nie kupuję, ale wiem co chcę (9 lat temu tez byłam w ciązy), POLECAM Wam rzeczy z Aventu, cena moze nie jest najniższa, ale są swietne ! Ja miałam sterylizator, butelki i po mojej córci, jeszcze 3 dzieci to uzywała.
Porównywałam ceny i na allegro jest gość , który ma fajne ceny tych rzeczy ( mam go w ulubionych-niech czeka)
Pozdrawiam
 
A ja dzis kupilam przesliczna sukienke ( w zasadzie dwie, ale jedna za grosze taka na lato do chodzenia na codzien a pisze o drugiej ;-) Dziewczyny, sklepy z odzieza ciazowa oferuja przewazne to co jest z tego sezonu w kosmicznych cenach, ale bardzo fajne sukienki w przystepnych cenach mozna znalezc w sklepach z Odzieza Indyjska. Ta sukienka firmy Motherhood kosztowala 65 zl, odcinana pod biustem, na cale lato, do kolan. Za 3 tyg jedziemy na chrzciny i gdyby pogoda dopisala to bede pokazywac w niej moje szczescie :) Dzis nam w tramwaju pierwszy raz miejsca ustapiono ;)


:) taka baba ze mnie co sie cieszy z zakupow :)
 
megusek to znak ze ciaze juz widac :) super ze juz cos kupilas fajne sa takie zakupy na brzuszek i na pewno trzeba z tego korzystac codziennie przeciez nie jest sie w ciazy ;) sama sie ciesze jak sobie cos kupie ;D pozdrawiam
 
Nie macie pojecia jak ajestem juz duuuza:). Moj maz twierdzi, ze to jakas pomylka i napewno jestem juz w conajmniej siodmym miesiacu (hi, hi). Wczoraj weszlam do kafejki i zapytalam o toalete. Babka odburknela, ze tylko dla klientow ale jak podniosla wzrok to powiedziala, ze oczywiscie itp. To calkiem mile.

Wczoraj poszalalam i kupilam wywalona w kosmos czapeczke, a sobie portki z guma i w koncu mi wygodnie.
 
reklama
Do góry