reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy:):)

A ja wreszcie sobie kupiłam jakieś luźniejsze ubrania. Niestety ( albo stety  :D ) na te ciążowe jeszcze muszę poczekac natomiast w dotychczasowe już się nie dopinałam. Rzeczywiście Lucyann muszę Ci przyznac rację bo też ogladałam co nie co w sklepach z odzieżą ciązową i niestety wszystko jakies takie szarobure  :p . Ale za to super, że modne są teraz te bluzeczki w wysokim stanem (akurat jak dla nas ) i w parę takich właśnie się zaopatrzyłam.
Jak narazie nogi mi nie puchną ale to może dlatego że jeszcze nie ma takich upałów. I z tego co pamiętam z poprzedniej ciąży zaczęły dopiero puchnąc jakoś tak w ostatnim miesiącu.
Natomiast megusek ani w tej ani w poprzedniej ciąży nie jest i nie było mi zbyt gorąco byc może dlatego że jestem zmarzlakiem,ale wczoraj jak dlugo stałam na słońcu rzeczywiście trochę kręciło mi się w głowie.
Natomiast co do butów to wpadły mi w oko takie fajne klapki w kolorze czekoaldowym z jakimiś wzorkami na wierzchu, cekinami i i drobnymi cwiekami ale na bardzo wyoskim obcasie. Fakt, że za wysoka nie jestem i bardzo lubię takie buty tym bardziej, że ostatnio czekoladowy brąz jest na topie  :D i gdy je przymierzyłam pomimo takiej wyoskości okazały się bardzo wygodne i stabilne. I w dalszym ciągu się zastanawiam bo mąż odradza a mnie jednak lusi  ;D
 

Załączniki

  • 13062006.png
    13062006.png
    3,2 KB · Wyświetleń: 145
  • 13062006.png
    13062006.png
    4,4 KB · Wyświetleń: 129
reklama
blue jeżeli te buty faktycznie są wygodne to czemu masz sobie ich nie kupić. Ja też preferuję na podwyższeniu bo wysoka to nie jestem, ale i w płaskich chodzę. A teraz mam takie stare na średnim obcasiku, jeszcze w poprzedniej ciąży w nich chodziłam i chce sobie kupić podobne, bo wygodne są, tyleże już schodzone.
 
No i zaszalałam, w piątek kupiłam sobie dwie pary butów - jedne beżowiutkie na wyższym obcasie :p ale bardzo wygodne, jeszcze trochę w nich pochodze, do pracy się bardzo przydarzą; drugie białe klapki z brązową podeszwą - wygodne. Jak na razie jestem zadowolona.
Aha i wczoraj siostra przywiozła mi bluzeczki - tuniczki do wyboru, bo robiła zakupy na swoje niedawno otwarte stoisko i miała coś dla mnie. Wybrałam sobie dwie bluzki na ramiączka - jedna zielona, a druga kremowa i tanio bo po cenach zakupu :p A ta jedna tak mi się podobała że z chęcią wziełabym wszystkie kolory - 17 zł/szt, ale po co mi tyle, zachłanna jestem, wrr...
 
Booze nie moge sie powstrzymac i kupuje juz to i tamto dla malego. Wy tez? Mowie o ciuszkach, bo sprzet zostawiam na ostatnia chwile.
 
Ja narazie nie kupuje nic...chociaz czasem mnie korci ;) jak to babe :p Szwageirka ma mi dac ubranka po swojej corze a ona miala sliczne ubranka wiec narazie nie wiem co jeszcze bede musiala dokupic. A druga szwagierka dala mi spodnie ciazowe o swietnym kroju z kieszonka jak u kangurzycy ;) i kolezanka jedna mowi ze ma dla mnie sukienke i tunike ...ciesze sie ze tak mi chca pomagac :)A martwilam sie ze taaaaaaaaakie ceny sa a mam juz calkiem sporo ubran :) ja tez oddam znajomym i rodzinie moje ciazowe ubrania bo wiem jak jest fajnie dostawac :)
 
Ja też na razie dla dziecka nic nie kupuje, raczej na Wiktorka wydaję pi. Na pewno bliżej końca coś pokupię, ale mam ciuszki po syniu a nawet jeden komplecik, jakby wyprawka nowiutka nie ruszane, bo kupiłam na wiosnę dla dziecka kuzyna tylko tak się kokosiłam z wizytą że już za małe było :p, ale teraz mi się przyda  ;D.
 
Ciesze sie ze w koncu cos sobie znalazlam -orgodniczki z lnu takiego prawdziwego i sa w takim cieplym miodowym koloze ekstra jak je zobaczylam to wiedzialam ze musze je miec tylko szkoda ze juz pierwszego dnia je upackalam truskawkami...hoihohihihihi :laugh:
 
ja na razie tez nic nie kupuje ale mam sporo rzeczy od swojej przyjaciolki no i troche po paulince z grubszych rzeczy to tylko wozek musze kupic ale to dopiero gdzies w pazdzierniku :D na razie kupujemy pauli rzeczy bo nowy sezon i trzeba cos uzupelnic na lato :D
 
A ja kupiłam te wysokie buty no i narazie daję sobie w nich radę :D a dla dziecka też zadarza mi się kupowac co nie co. Pamiętam jak tylko kreska pojawiła się na teście to kupiłam pierwsze ubranko (było takie śliczne, słodkie ;) ) Tylko że teraz to zaczynam miec wątpliwości czy dobrze robię że je kupuję w końcu jeszcze nie znam płci a muszę przyznac ze robiłam zakupy dla chłopca a jak będzie dziewczyna :p więc ostatnio się troszkę powstrzymałam. NIe wiem może teraz już bardziej rozsądek doszedł do głosu a wtedy to kierowałam mną taka ueforia że wreszcie doczekałam się drugiego dziecka. :laugh:
 
reklama
część dziewczyny fajny wątek szczególnie jak łapie deprecha bo kolejne łaszki sa za małe :)
ja właśnie dzisiaj dostałam pocztą mój nowy zakup tunika ale chyba trochę źle się pomierzyłam bo jest dużo za duża nie wiem co robić
może da radę zmniejszyć...jak pech to pech :-[
mimo ładnej pogody mam doła chyba przez tą tunikę ...
ale to nic przejdzie...
trzymajcie się i UDANYCH zakupów
 
Do góry