reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy:):)

ja poszukuje lekkiego wozka parasolki bo moj 10 kg coraz trudniej mi na 4 pietro wniesc:no:przegladalam na allegro jak cos fajnego wypatrze to pojde do baby maxx i obejrze na zywo porownam ceny:cool2:ale jak ktoras moze cos polecic to bardzo prosze:-)
beti05 moze tez poprzegladaj na allegro moze cos ci sie spodoba:tak:ja moge cos powiedziec jedynie o wozku graco:sorry2:bo takowy posiadam
 
reklama
My będziemy mieć niedługo nowy wózeczek, Oliwka dostanie w prezencie na roczek od chrzestnej.A będzie to Coneco Traffic.Moja bratowa taki posiada i są zadowoleni :tak: (wiele już przeszedł ten wózek-podróże w samochodzie, w samolocie,maltretowanie przez Julkę <moją bratanicę>...).Oliwka siedziała w nim i było ok.Mi osobiście podoba się budka, mocno rozkładana, a jak się założy okrycie na nóżki, to żadna pogoda nie jest straszna.
Wózek Spacerowy Parasolka CONECO TRAFFIC BONUSY!! (269783830) - Aukcje internetowe Allegro
Kolor chcemy taki jak na tej aukcji :tak:
 
!!!!!!!LIKWIDACJA HURTOWNI SZOK CENOWY 704A!!!!!!! (275937024) - Aukcje internetowe Allegro mnie sie strasznie ten spodobał, ale ma dwa minusy: waży prawie 15 kilo co razem z Madzią daje już 25 a ja na drugim piętrze:confused2: no i ma pompowane koła a troszkę się tego obawiam
U nas taki wózek nie sprawdziłby się, ponieważ musimy po wpakowaniu do bagażnika mieć jeszcze miejsce.Pompowane koła fajne, zwłaszcza na nasze nierówne chodniki, ale jednak przez to wózek zajmuje sporo miejsca.No i troszkę jednak za ciężki.Ale tak sobie myślę, że jeszcze nie powstał wózek idealny ;-)
 
Inna tu się zgadzam, wózek idealny nie istnieje:-)Mój wielofunkcyjny ma pompowane koła ale Paweł z wyszktałcenia jest wulkaniztorem:-)Prowadzi się go fantasycznie ale wielka, ciężka krowa.Wprawdzie my mieszkamy na parterze ale dużo jezdze autobusami i kłopot z wniesienie.Spacerówka z kolei lekka, poręczna sama ją wniose ale kółka za małe i sztywna.Żeby tak oba połączyć...
 
my kupilismy coneco jupiter, bo parasolke mamy od wielofunkcyjnego ale boje sie ja rozwalic na tych moich wiejskich drogach bo gondole na niej mocuje a jak bedzie druga dzidzia:tak::-)to musi byc sprawna :-)chociaz jest fajna bo z wszystkimi gadzetami i lekka ale dbamy o jej stan dla syneczka hehe:-)no i kup[ilismy taka z przekladana raczka, rozkladana do pozycji lezacej, ochraniacz na nozki, i oslona przy budzie zeby sloneczko nie razilo, nie jest nawet taki ciezki jestem zadowolona i Zuzia tez bo jezdzi w niej raczej chetnie:-):tak:ale to prawda ze idealnego nie ma:no:NOWY CONECO JUPITER 2007-WYS.0zł!+ 10xGRATIS, WWA (275545541) - Aukcje internetowe Allegro
mamy taki granatowo-błękitny z tym czerwonym polecam:-)
 
Bara - czy my nie powinnyśmy o czymś wiedzieć, hmm? Druga dzidzia :cool2:

Fajny ten twój wózeczek, sprawia wrażenie solidnego.
 
Sikoreczka nie kupuj wózka tej firmy. To są chińskie wózki, przede wszystikm plastikowe. My kupiliśmy taki w zeszłym roku na wakacje LIKWIDACJA HURTOWNI !! TANIE MODNE SPACERÓWKI HIT (275868995) - Aukcje internetowe Allegro Fakt, że się jeszcze nie rozpadł i dużo przeszedł, bo nad morzem się sprawdził (pewnie dlatego już się nie rozpadnie), ale szczerze nie polecam, szczególnie dla coraz cięższego dziecka. Niby mają nośność do 20 kg, ale ja 10kg Martynkę boję się wsadzić. Teraz korzystamy z voyagera i zostawiamy w garażu, bo klocek jest ciężki.
 
reklama
Bardzo fajny sklep jest na ulicy Wielkiej Happy Mum, w kierunku Mostowej. Fajne ciuszki i miła obsługa. Ja przynajmniej byłam zadowolona.
 
Do góry