reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy :-)

reklama
No własnie. W cały arsenał Sudocremu i Linomagu tez się wyposażyłam. Jak bum cyk cyk nie będę latać w połogu do sklepu :). A mężulo - no cóż, jakbym ja na niego liczyła, to bym nawet synka nie miała ;).  ;D ;D ;D
 
blond pisze:
no jak madzia sama sobie przeciez nie zrobilas
ale Madzia już pisała że przy poczęciu go nie było
c045.gif

Blond to taki żarcik mały !!!!

Jeśłi chodzi o kosmetyki to ponoc dobrze używac wsio jednej firmy bo podobne ma składniki
ja mam bubchen oliwki, kremy, chusteczki ( huggisy tez mam) i jakies tam inne rzeczy a ze to 'po
germańsku opisane to mi maz bedzie tłumaczył co do czego ;)
 
Ja mam tylko oliwkę Bambino a resztę mam Nivea, chusteczki, kremy, mydło. Mam też chusteczki pampersa na wszelki wypadek :)
 
oj dzisiaj maz odbiera komode i lozeczko dla malej ale gdzie ja to postawie, bo po 23 robimy jeszcze pokoj dzieci ale ja to mam wszystko na ostatnia chwile mamy nadzieje tylko, ze mala nie zrobi nam numeru i wczesniej nie przyjdzie
 
Ja tez mam wszystko (tzn. mydełko, oliwkę, kremik i chusteczki) bambino.
Blond a jak robicie ze spaniem dla małej? Będzie spała razem z braciszkeim? Bo my się cały czas wachamy jak to urządzić. Mati juz jedną awanturę zrobił, że nie chce dzidzi u siebie, ale nastepnego dnia mu przeszło (pewnie do czasu :()
 
karola 7 my bedziemy na pewno na poczatku mieli mala u siebie w sypialni , bo szkoda mi Mauricea jak ona bedzie plakac mu w nocy , a on rano musi do przedszkola takze na ten czas jak bede karmic piersia to bedzie na pewno u nas a potem zobaczymy jak na butelce bedzie spala i jak zdecyduje sie jej braciszek a poza tym dla mnie lepiej nie musze wtedy biegac z pokoju do pokoju
 
reklama
no wlasnie przywiezli przed chwila lozeczko i komode sliczne mebelki i nie widac , ze byly uzywane strasznie sie ciesze, ale fotki beda dopiero w lutym , jak juz po remoncie bedzie
 
Do góry