reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy:-)

ja kupiłam majtki jednorazowe po paczce z canpolu i babyono ( takie akurat mieli w sklepie bo na gemini jak zamawaiłam to był brak)

Jejku dziewczyny chyba wszytkie juz macie spakowane torby do szpitala ...ja nawet nie mam weny sie za to zabrac ... chyba sie musze w koncu zmbilizowac ...
 
reklama
Jenny mi juz leci 36 tc a nie mam wiec spoko luz.

Te jednorazowe podobno sa do dupy u mnie w szpitalu wlasnie polecali siateczki a nie te z fizeliny czy jak to sie tam zwie.
 
U mnie też odradzają te z canpol u. Mówią że jak już się babka uprze to od biedy mogą być siateczkowe choć najlepiej ze dwa dni bez majtek zupełnie. Ja na wszelki wielki kupię te siateczkowe.

Jenny ja musze się za zakupy zabrać żeby zacząć się pakować także chill. Nie jesteś sama [emoji6]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No właśnie dlatego chcę kupić na wszelki wypadek te siateczkowe bo ja ogólnie lubię mieć i majtki i stanik. Jakoś taka swoboda mnie lekko stresuje [emoji6]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Maziajka są i jednorazowe siateczkowe. Nam też odradzali fizelinowe. Nawet dziś położna mówiła że po SN to po domu też dobrze pochodzić w tych siatkowych chociaż że dwa tygodnie.
A ja to taki zboczuch jestem że najbardziej lubię bez majtasow zupełnie, a już spać to najbardziej na golasa :) ale jak coś leci to sobie zupełnie nie wyobrażam bez gatek. Mam 6 sztuk siatkowych.
A torbę to spakowałam część moją. Dzidź w weekend, bo jutro auto muszę ogarnąć :)
Mam w końcu duże :) rejestracja, ubezpieczenie. Chyba pojadę na wioskę zarejestrować będzie niższe oc. Ostatnio jak ubezpieczalam swoje polo to 100% droższe oc nóż rok temu.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
2 tyg jeszcze w jednorazowkach? Strasznie dlugo ja juz ostatni dzien w szpitalu smigalam w zwyklych podpaskach i majtkach. Rana na prawde szybko sie goi, po tygodniu sa zdejmowane juz szwy to po tym juz zupelnie luz
 
Do góry