reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy:-)

Ja dzis zrobiłam zamówienie na effiki.pl przescieradlo ochraniacz i pokrowiec na przewijak brudny róż w szare groszki :) jest do niedzieli rabat -20% wiec sie skusilam. :)
 
reklama
IMG_7132.JPG IMG_7135.JPG IMG_7136.JPG IMG_7137.PNG
 

Załączniki

  • IMG_7132.JPG
    IMG_7132.JPG
    114,3 KB · Wyświetleń: 98
  • IMG_7135.JPG
    IMG_7135.JPG
    224,6 KB · Wyświetleń: 96
  • IMG_7136.JPG
    IMG_7136.JPG
    153,6 KB · Wyświetleń: 84
  • IMG_7137.PNG
    IMG_7137.PNG
    53 KB · Wyświetleń: 108
Ja tez. Nic kompletnie. Nawet nie wypralam jeszcze. Jutro kupuje proszek do prania [emoji16]

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też nie spakowana. Nie wyprane nic. Nawet łóżeczka jeszcze nie mamy. Jakoś nie mam weny do niczego.

Katja, fajny komplet łóżeczkowy, bardzo ładny, ale jak dla mnie ceny już nie takie fajne.. [emoji12]

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też nie spakowana. Nie wyprane nic. Nawet łóżeczka jeszcze nie mamy. Jakoś nie mam weny do niczego.

Katja, fajny komplet łóżeczkowy, bardzo ładny, ale jak dla mnie ceny już nie takie fajne.. [emoji12]

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
No wlasnie te ceny... :( licze na delikatny przypływ gotówki na dzien dziecka od swoich rodziców to zapłacę hihi. :)
Swoją drogą dziś wygrałam poduszkę dla kobiet w ciąży poofi, wartą 250 zl wooow. Czasami biore udzial na fb w jakis konkursach. Szkoda tylko że... do porodu miesiac i az mi szkoda tej podusi hihi. Moze sie ją potem wykorzysta co, dziewczyny??
 
Raz brałam udział w konkursie na fb, płaszczyk zimowy.można było wygrać ten.co chciałam.I napisali do mnie że wygrałam, bardzo się ucieszyłam a tu sie okazało że jakiś haker podszył się pod ten sklep i kazał wysyłać jakieś smsy aby zweryfikować moją osobę,juz dokładnie nie pamiętam...byłam mega rozczarowana wtedy:(

Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Raz brałam udział w konkursie na fb, płaszczyk zimowy.można było wygrać ten.co chciałam.I napisali do mnie że wygrałam, bardzo się ucieszyłam a tu sie okazało że jakiś haker podszył się pod ten sklep i kazał wysyłać jakieś smsy aby zweryfikować moją osobę,juz dokładnie nie pamiętam...byłam mega rozczarowana wtedy:(

Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tez podchodze raczej ostroznie, biore udzial na duzych stronach raczej mi znajomych, szkoda ze sie zniechecilas i ktos wykorzystywał dane. Ale.. warto probowac :)
 
Do góry