reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy:-)

reklama
Dzięki.Chyba zdecydujemy na Monopoly Świat bo to będzie pierwsza tego typu gra dla syna.

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja uwielbiam eurobiznes czesto gramy ale dla dziecka wlasnie nudny bedzie choc za dzieciaka tez grala ale kiedys takiego wyboru nie bylo.

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też za dzieciaka miałam Eurobiznes i lubiłam a z Monopoly nie miałam styczności dlatego zapytałam.

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak wiem. U mnie był wybór albo to albo to (monopolu jeszcze nie miał rozszerzeń) ale w tym momencie ciekawsze dla dzieci na pewno jest monopoly
 
Dziewczynki w stokrotce jest promocja na pieluchomajtki od dzis
1513260882-8bea6d5684449046-aaaaaa.jpeg
 
Najlepszy monopol w jaki do tej pory grałam to Disney z różnymi bajkami i dzwoneczkiem hehe dla dzieci 8+ ale dla mnie rewelacja:)

Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry