reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy:-)

Ja np. zmieniam wózek całkowicie, bo tamten 3 w 1 sprzedaje, trochę ze względu na wagę i też dlatego, że moja spacerówka 3w 1 beznadziejnie ma regulowane oparcie i w ogóle jest wielka jak taran, aha no i nie składa się z siedziskiem, tylko gondola w tym wózku była batdzo fajna i fotelik. Ja kupuję taką spacerówkę co też można dokupić gondolę i fotelik, tylko teraz biorę pod funkcjonalność faktycznie 3 w 1 a nie tylko na gondolę, no i ze względu na wyjazd też.
 
reklama
Bab ja kupiłam spacerówke bo w tamtej było beznadziejnie regulowane oparcie t.j zmieniałas kąt nachylenia całego siedziska a nie tylko oparcia i oprócz tego, co dziwne bo Emilka jest drobnym dzieckiem, była dla niej ciasnawa.Jak ubrałam ja w kombinezon to ledwo się mieściła.Całe szczęście że ten 2w1 dostaliśmy bo byłabym zła, że wydalam tyle kasy a tu o dupe rozbić

Czy macie jakieś huśtawki?bo zastanawiam się czy nie kupić żeby miała tak na ogródku.

Napisane na KFDOWI w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bab ja kupiłam spacerówke bo w tamtej było beznadziejnie regulowane oparcie t.j zmieniałas kąt nachylenia całego siedziska a nie tylko oparcia i oprócz tego, co dziwne bo Emilka jest drobnym dzieckiem, była dla niej ciasnawa.Jak ubrałam ja w kombinezon to ledwo się mieściła.Całe szczęście że ten 2w1 dostaliśmy bo byłabym zła, że wydalam tyle kasy a tu o dupe rozbić

Czy macie jakieś huśtawki?bo zastanawiam się czy nie kupić żeby miała tak na ogródku.

Napisane na KFDOWI w aplikacji Forum BabyBoom
Kasia ja chciałabym kupić huśtawkę. Rehabilitantka nam poleca taka półleżąca. Ale to konkretnie ze względu na Szymka. Ale jeszcze nie zaczęłam szukac

Napisane na Redmi Note 4X w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja ostatnio kupiłam pake ciuchów na 74, ok 80szt za 150zł przeliczajac na złotówki.Przyszło 2tyg temu a dopiero dziś roxpakowałam i jak zwykle miałam nosa.Wszystko jak nowe:)

Napisane na KFDOWI w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja ostatnio kupiłam pake ciuchów na 74, ok 80szt za 150zł przeliczajac na złotówki.Przyszło 2tyg temu a dopiero dziś roxpakowałam i jak zwykle miałam nosa.Wszystko jak nowe:)

Napisane na KFDOWI w aplikacji Forum BabyBoom
Super trafiłaś:)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja kupiłam spacerówkę bo chciałam mniejszego wózka, który mogę złożyć i postawić w kącie. Te 2w1 może i duże i wygodne ale wielkie i do przechowywania w domu i do samochodu.
Teraz kest ekstra, składam w walizeczkę bez problemu i stoi z boczku nikomu nie przeszkadzając [emoji2]

Calyczas szukam wkładki idealnej i taki wybór, że na nic nie mogę się zdecydować [emoji20]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Woow
Też probuje się przekonać ale jak widzę co ludzie wystawiają albo jak jest coś ladniejszego to ze to oszuści co nie wysyłają towaru, że wolę już kupić normalnie choć dużo drożej. :(

tb739vvjtswbqtc4.png

h44eflw1j5n8g68m.png


3 wizyta (prenatalne) 29.03.18
 
Monti wlasnie też tak szukałam wkładki idealnej że sobie w koncu odpuściłam:D

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hahaha Pumelova ja się już właśnie zaczęłam zastanawiać czy naprawdę jej potrzebuje. Trochę sie boję że młoda będzie jedzeniem budziła tapicerkę. Niby można rozebrać wózek ale wkładka zawsze prostsza w obsłudze....

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hahaha Pumelova ja się już właśnie zaczęłam zastanawiać czy naprawdę jej potrzebuje. Trochę sie boję że młoda będzie jedzeniem budziła tapicerkę. Niby można rozebrać wózek ale wkładka zawsze prostsza w obsłudze....

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
No ja miałam to samo. Szukałam szukałam ale nie było w kolorach które chce i w koncu stwierdziłam że to zbędne:p u mnie jest taka niby skorzana więc wystarczy wytrzeć. Chyba, nie wiem tak z pamięci [emoji848] jakiś materiał tam jest taki wydajacy się łatwy do czyszczenia:D

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry