reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy:-)

reklama
Misia wrzuć fotkę pajacyka z Tesco. One były w 3 paku? Bo bym musiała coś wziąć na 74 bo kolejna piżama za mała w nogach :( a za to na górze nadal luźna. No ale co poradzić. Muszę chyba zrezygnować z stopem i w pajace ubierać a nie w śpiochy :)
 
Emol w praniu sa:) ja wzięłam 68 bo 74 wielkie z Tesco są. A chciałam na za chwilę bo normalne 68 już za małe się robią. Te są większe niż 74/80 z Auchan.

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dajcie spokój z tymi zakupami! Co wyjdę z domu, to karę wydaję.
W sobotę w pepco z maluchami byliśmy i torba zakupów, w niedzielę sukienka do chrztu, dziś dla młodego buty zimowe, a dla Majci w TextilMarkecie bodziaczki i niechodki. W domu się zorientowałam że Majciowe buciki nie do pary, każdy inny, muszę jutro oddać.
 
Dzwoniłam dziś. Reszta dokumentów została przesłana 25. 09 także mają jeszcze czas. To moja była już na szczęście firma zawinila.

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny dziś ostatni dzień promocji na smoczki Lovi 3-6m z serii Indian summer dla chłopca w Rossmanie. Cena 17,99zł
 

Załączniki

  • 379020.jpg
    379020.jpg
    91,8 KB · Wyświetleń: 64
Do góry