reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy:-)

5 10 15 takie słabe rzeczy? Nawet nie mam nic od nich Ale to w takim razie nie kupuję. Bawełna jest super. Wcześniej miałam bodziaki na krótki rękaw z c&a i tak je lubiłam ze ciągle ubieralam a nic się z tym nie działo. Z pepco niestety często się rozciągają u nas te rzeczy. A czapeczki też mam z pepco tylko ze rozmiar 74 jest chyba trochę przymaly .

Ps. Spodnie nie są ze smyka tylko z h&m :) jakoś mi się inaczej wydawało :)
 
reklama
Ja z 51015 mam bluzy i pajaca. Są spoko, ale mają dziwna rozmiarówke. Bluzy ogólnie są duże, a 62 jest większa niż 68 ;) a pajac 68 jest długości 62 z c&a.. także tak

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Emol ja mam 4 smoki hehe Także w którymś miejscu w domu zawsze jakiegoś znajdę:) dwa mam takie odblaskowe na noc żebym widziała gdzie jest w łóżeczku jak go jej podaję.Ale muszę sobie kupić taki klips na smoczka bo non stop jej spada.Znalazłam takie śliczne ręcznie robione,zaraz podam linka.

Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ten z allegro coś ma podejrzane czasy dostawy, pewnie kupujesz na allegro oni dopiero zamawiaja w chinach ( jakiś ali alboco) i wysyłają do Ciebie - nowy sposób na biznes ostatnio, to zdjęcie z ali;
1508520381-aaaaaa.jpeg

[emoji5]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kasia pampersy zielone są w biedronce za 39.99 68szt. I w rossmanie 39.99 74szt.
Fajne te zawieszki, moja myszka nie chce smoka.

Misia też byłam w pepco 4 bodziaki ( nie są cienkie) po 9.90 , zabawka do powieszenia, czapka z uszkami, rękawiczki i kocyk taki podwójny . i kupę rzeczy młodemu.
 
reklama
Emol ale fajne foto!!! [emoji7]
Misia ja z 5 10 15 miałam kilka rzeczy dla Mai i raz byla taka bluzka że nie moglam jej przecisnac przez głowę [emoji23] a to wczesniak przeciez i lepek maly miala [emoji16]

Z pepco to chyba sa jakies male rzeczy bo ostatnio musialam kupić malemu body na 74. Na dlugosc jest akurat, tylko rekawy mocno za dlugie.. [emoji52]
I pajac na 68 jest przykrótki tak ze przymierze mu wiekszy...

Szymek nadal nie chce smoka buuu. Żuje go tylko jak mu dziasla przeszkadzają. Ale nie ssie tylko żuje i sie slini...

Kasia my uzywamy pieluch babydream 3 - zielone i faktycznie u was jest taniej... o rety [emoji3]

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry