reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy:-)

reklama
Ola wózek sprawia takie wrażenie rozklekotania nie tylko przez teleskopową rączkę, a w dużej mierze przez sposób składania. Dlatego nie należy zawieszać żadnych toreb na rączce żeby nie spowodować dodatkowych luzów na ramie.
Jeśli chodzi o przednie koła kup sobie uszczelki lub zwykłe podkładki filcowe (byle niezbyt grube) i włóż między koło a wózek [emoji4]
 
Monti ja go w sumie nie składam :)
A za ta info o podkładkach dziekuje :) tez udało mi sie to znalezc:D
Natomiast tak jak mowie - to jets kwestia tego, ze cena jest nieadekwatna moim zfaniem. Ale amortyzacja jesy mega jak dla mnie, a to to sie dla mnie liczyło [emoji4]
 
Odebrałam organizer do wozka skip hop i w porównaniu do torby jest słaby. Materiał dziwny. Zapięcia też gorsze. Zapłaciłam za niego 83 zł więc nie będę odsyłać, ale uważam, że jest bardzo średni.
 
Ola generalnie te drogie wózki nie powinny tyle kosztować.Miałam 2w1Bugaboo , tutaj bardzo popularny ale koszt to ok 900funtów -dostaliśmy to na szczęście bo w życiu bym nie wydała tyle kasy na coś tak rozklekotanego.No ale zależało nam na lekkości i żeby był mały i zgrabny bo w tutejszych mieszkaniach nic innego się nie zmieści:) teraz mamy mutsy nexo, daliśmy 1300zł -jestem bardzo zadowolona aczkolwiek uważam że za taką cenę powinny być jeszcze jakieś dodatki typu pokrowiec na nóżki i przeciwdeszczowy i jakieś inne gadżety.No ale tak nam wpadł w oko jeszcze zanim spojrzeliśmy na cenę, że już żadnego innego wózka nie widzieliśmy:)
 
Kupiłam dziś książeczki w second handzie:) ta o zoo jest taka jakby 3d:)
P_20180427_134959_1.jpg
P_20180427_135015_1.jpg
P_20180427_135041.jpg
 

Załączniki

  • P_20180427_134959_1.jpg
    P_20180427_134959_1.jpg
    70 KB · Wyświetleń: 484
  • P_20180427_135015_1.jpg
    P_20180427_135015_1.jpg
    57,6 KB · Wyświetleń: 478
  • P_20180427_135041.jpg
    P_20180427_135041.jpg
    51,2 KB · Wyświetleń: 482
To ja dodam w temacie wózka że jestem bardzo zadowolona z mytraxa po powrocie z Egiptu. Bardzo się sprawdził. Kupiłam najtańsza torbę na allegro i też mi się podoba :) wczoraj go uparlam gąbka, wszystko ładnie zeszło. Tzn chrupki i resztki jedzenia bo nie mogłam Grzesia przekładać w ich krzesełka na posiłki bo z nich wstawal.
 
reklama
Dziewczyny to ja napiszę, że snap 4 jest fajny. Syn nadal w nim nie śpi, ale waga jest idealna. Jestem wstanie wnieść wózek razem z dzieckiem i zakupami na pierwsze piętro. Natomiast znoszę go, gdy mam małego w nosidle.
Ps. Syn waży około 9 kg.
 
Do góry