reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy:-)

reklama
Mój też w łóżeczku tylko śpi, ale jak się obudzi to od razu wstaje. Parę razy się przewrócił i uderzył, ale i tak wyżej niż jest ochraniacz, więc dla mnie to zbędny zakup ;) a mam go tylko dlatego, że wg mnie z ochraniaczem jest przytulniej w łóżeczku :)

Czy któraś z was ma/miała easywalkera buggy xs? Albo mutsy nexo? Bo się zastanawiam nad tymi dwoma. 6 kilowy easywalker kusi mnie bardzo ;)
 
Mój też w łóżeczku tylko śpi, ale jak się obudzi to od razu wstaje. Parę razy się przewrócił i uderzył, ale i tak wyżej niż jest ochraniacz, więc dla mnie to zbędny zakup ;) a mam go tylko dlatego, że wg mnie z ochraniaczem jest przytulniej w łóżeczku :)

Czy któraś z was ma/miała easywalkera buggy xs? Albo mutsy nexo? Bo się zastanawiam nad tymi dwoma. 6 kilowy easywalker kusi mnie bardzo ;)
Najgorsze w lekkich spacerowkach jest to ze jak się zaczępi torbę, a dziecka w spacerowce nie ma to może ją przewazac.
 
Dzięki za namiary:)

Emol ja mam 8 kg wózek i mega ciężka torbe i nie przeważa. Zalezy jaka konstrukcja
 
Dzięki za namiary:)

Emol ja mam 8 kg wózek i mega ciężka torbe i nie przeważa. Zalezy jaka konstrukcja
Mi już dwa razy poleciał do tyłu. Ale ja mam mega mega ciężka torbę. Bo i dla siebie rzeczy tam mieszcze, bo taka duża. Woda 1,5 litra to na bank jest :[emoji39] a jak byłam na zakupach i narzucilam na rączkę kilka rzeczy to już w ogóle tył obciążony :)
 
Emol, ja to mam przy rączce lekki organizer, tylko klucze, kasa i telefon. Wodę i inne pierdoły trzymam w koszu na dole :) a nawet w instrukcji wózka jest napisane ile max można zawiesić na rączce a ile w dolnym koszu. Przynajmniej w moim wózku :)
 
Emol, ja to mam przy rączce lekki organizer, tylko klucze, kasa i telefon. Wodę i inne pierdoły trzymam w koszu na dole :) a nawet w instrukcji wózka jest napisane ile max można zawiesić na rączce a ile w dolnym koszu. Przynajmniej w moim wózku :)
Na dole to ja mam kosz na zakupy. Torba moja waży z 2-3 kg. Ale wózek 7 kg.
 
Judith ja jestem zadowolona ale to jest taki wiesz wózek dodatkowy, na codzień jeżdżę moim espiro next. Espiro Magic używałam gdzieś na wyjazdowy spacer i spełnia moje oczekiwania , nie mam problemu z podbijaniem, jest lekki, zwrotny, ma duża budke:)
 
reklama
Judith ja jestem zadowolona ale to jest taki wiesz wózek dodatkowy, na codzień jeżdżę moim espiro next. Espiro Magic używałam gdzieś na wyjazdowy spacer i spełnia moje oczekiwania , nie mam problemu z podbijaniem, jest lekki, zwrotny, ma duża budke:)

Jasne, ja chcialam kupic wozek do auta [emoji12] a cena magica jest kusząca [emoji6]. No i mysle i mysle [emoji848]
 
Do góry